Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Melyikkel járok jobban? Ha...

Melyikkel járok jobban? Ha OTP-s automatából veszek fel nagyobb összeget, vagy átutalok?

Figyelt kérdés
kb 90-100 ezer ft összegről van szó, ha ez segít valamit a válaszban
2011. ápr. 22. 11:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Az utalás minden esetben olcsóbb.
2011. ápr. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen számlacsomagod van.

Ha pl Tempo, akkor havi kétszer ingyenes a kp felvétel otp-s automatából. Azt is nézd meg mennyi a napi limited, ha kevesebb mint amennyit fel akarsz venni, előbb állítsd át, csak utána próbálkozz.


Utalásért mindig kell fizetni, az otinál nem is keveset...


a honlapjukon tájékozódj, persze azt nézd meg, h melyik számlacsomagban vagy

2011. ápr. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja és még annyit, h az otp-s maestro kártyára vonatkozik az ingyenes kp felvétel (ha van ilyened a számlacsomagodhoz rendelve) ha mondjuk dombornyomott mastercarddal veszel fel pénzt az nem ingyenes akkor sem, ha még nem használtad ki a havi ingyenes keretedet.
2011. ápr. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én otp junioros vagyok, 150 ezret utaltam OTP bankból ERSTE-be, személyesen 408 ft volt a költsége. Neten olcsóbb lett volna ugyanez a tranzakció.

A pénzfelvétel diját sajnos nem tudom, de ennél szerintem nem lenne olcsóbb az sem!

2011. ápr. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!