Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hol és milyen kártyát kell...

Hol és milyen kártyát kell ahhoz igényelnem, hogy interneten tudjak sportfogadásokat kötni?

Figyelt kérdés

Nagyon jó lenne ha tudnátok segíteni!

esetleg ha tudtok valami olyat mondani,hogy mennyibe kerül egy ilyen kártya,kell e rá folyamatosan pénznek érkeznie,stb.!


2011. ápr. 11. 22:47
 1/1 Bence87 ***** válasza:

Én a Bwint használtam egy ideig, ott lehetett banki utalással is fizetni, nem kellett hozzá kártya.


De egyébként ha interneten akarsz fizetni, akkor internetkártyára (pl. CIB-nél, OTP-nél van ilyen), vagy dombornyott kártyára van szükséged.


Általában mindegyik sportfogadásos oldal ad induláskor bónusz pénzt, de ez nem hirdetik az oldalukon. Ezért számlanyitás előtt keress rá a Googlen, hogy XY kupon vagy bónusz, különben több ezer forinttól esel el.


Meg arra figyelj, ezt szívtam meg a Bwinen, hogy végig forintban írják ki az egyenleged, de valójában euróban vezetik a számlád a háttérben! Tehát kifizetéskor jön a pofára esés, hogy nem annyi pénzt fogsz kapni, amennyit mutat a számláló, hanem az árfolyamtól függően többet vagy kevesebbet. És amilyen szemetek, erre nem figyelmeztetnek.

2011. ápr. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!