Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Melyik banknál érdemes számlát...

Melyik banknál érdemes számlát nyitni?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok, hogy melyik banknál nem kerül olyan sokba a kártyadíj, az éves díj...stb. A fizetésemet nem arra kapnám.
2011. ápr. 11. 12:34
 1/5 Sovcsik Krisztián ***** válasza:

Axa

számlavezetési dij: nincs

Kártyadij: nincs

utalás: ingyenes

kp felvét : Volksbankos automatából 50 Ft/alkalom

Kamat: 3% lekötetlenül

2011. ápr. 11. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A citibank még jobb. 0 Ft-os bankkártya, semmiért nem kell fizetni, korlátlan ingyenes kp-felvét bármelyik ATM-ből (nem fontos hogy Citis legyen). Feltétele, havi 150.000 Ft beérkezése. De ezt úgy is megcsinálhatod, hogy kiveszed egy ATM-ből a pénzt, majd egyből be is fizeted. :) Nem is értem, hogy miért vacakolnak más bankokkal az emberek és fizetik a díjakat.
2011. ápr. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Axa egy nagy kaki ha használni is akarod, arra jó ha gyűjtögetni! mivel nincs kp forgalom a bankban csak másik bankból utalva vagy sárga csekken tudsz pénzt tenni rá, bár ha van másik számlád úgy ez megoldható. igen a volskbankból ingyenes lenne ha jók lennének az automatái. de nem azok, ráadásul ha ezt nem tudod és nem érted hogy mért nem adja ki a pénzt és meg mered próbálni 3 szor akkor aznapra elfelejtheted a pénzedet...hazamehetsz hogy megnézd neten hogy de biztos hogy nem vonta e le attól függetlenül hogy nem adta ki a pénzed és másnapig várhatsz az újabb készpénz felvétre mert többet nem enged. amióta megvan csak szívok vele, havi legalább egyszer és nem biztos hogy az a havi 2000 amit jóváírnak az enyhíti a mérgem. ja és nem utolsó sorban nem kevés pénzt elkérnek számlanyitás vagy mi néven a netes nekem 6800ba fájt ha nem kell csak telefonos az olcsobb. viszont ilyen más banknál nincs.


Nem csak a citi nél ingyenes ha raksz a számlára pénzt és utalni is jó a lényeg hogy megjelenjen mint jóváírás. UniC és Otpnél is van

2011. ápr. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Sovcsik Krisztián ***** válasza:

Megértem a helyzetet, de a Volksbank ATM-ek hibájáról az Axa nem tehet.

Másrészt pedig 6800 Ft = egy éven át havi 600 Ft-ot jelent. Szerintem ezt simán elkérik máshol egy netbankért és nem csak 1 éven keresztül.

2011. ápr. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
19:33 A Unicredites csak saját ATM-jeiről enged ingyen pénzt fel venni, a Citinél meg mind1 hogy Unicredites, Citis, Otp-s, Takarékpénztáras, stb. Minden ingyenes.
2011. ápr. 13. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!