Hogyan lehet a bankban a számlámra pénzt fel rakni? MI kell hozzá?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 11. 07:39
 1/6 anonim ***** válasza:

Kell a számlaszám, meg a pénz.

Bemész a bankba, és megmondod, hogy szeretnél a számládra pénzt befizetni. A pénztáros elkéri a számlaszámot, a pénzt, és már kész is.

2011. ápr. 11. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bemész a bankba, megmondod (vagy oda adod) azt a bankszámla számot, amire be szeretnél fizetni, oda adod a személyi igazolványod + a pénzt. Aláírod a befizetési bizonylatot. Ennyi.
2011. ápr. 11. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

köszönöm

a levétel az megy...

ez meg igen ritka dolgok egyike... sajna

nem is nagyon volt rá példa még

2011. ápr. 11. 08:25
 4/6 anonim ***** válasza:
Befizetéshez nem kell személyi.
2011. ápr. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

tegnap 08:17

Azért javasoltam, hogy legyen nála, mert a 3 hete az OTP-ben, 2 hete pedig a CIB-ben voltam és elkérték mind a 2 helyen. Azonnal kellett mind két ismerősnek a pénz, ezért fizettem be a számlájukra, mint utaltam volna. Így 10 percen belül csörgött a telefon, hogy megkapták.

2011. ápr. 12. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
igen kell a személyi tölemis elkérték és semmi mást nem kértek a pénzen meg az aláiráson kivül!
2011. ápr. 12. 07:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!