Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hova tart az euró? (forint)

Hova tart az euró? (forint)

Figyelt kérdés

Van 9000euróm Május elsején megyek haza Magyarországra.

Megy lefelé az euró árfolyam, megéri beváltani?

vagy várjak vele egy picit?

Nyáron általában felmegy az euró nem???


2011. ápr. 9. 15:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem szamit,hogy nyar van vagy tel van. Most eros a forint,nem erdemes bevaltani. 2009 ben volt 330 ft 1 euro,most lassan 250.
2011. ápr. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igen de kb 2-3 hete még 10-forinttal erősebb volt az euró....

Az jelen esetben 90.000ft differencia.

2011. ápr. 9. 15:17
 3/6 anonim ***** válasza:
igen, de most erosodni fog meg a forint, nem vagyok jos,de en ugy gondolom,hogy meg iden eros marad a forint. En nem valtanam at. Nekem is van a bankban euro.
2011. ápr. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
ha euróban ha befektetem vajon mennyit kamatozik?
2011. ápr. 9. 17:18
 5/6 anonim ***** válasza:

"Nem szamit,hogy nyar van vagy tel van. Most eros a forint,nem erdemes bevaltani. 2009 ben volt 330 ft 1 euro,most lassan 250."


316 volt a történelmi maximum. Amúgy meg meg kellene tanulni, hogy múltbéli tendenciákból az égvilágon semmiféle következtetést nem lehet levonni a jövőre nézve. Legalábbis ilyen szinten nem, ha forexezel az más téma.

2011. ápr. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

utolsó!

Te most beváltanád?

2011. ápr. 10. 18:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!