Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mi történhet ha nem fizetem...

Mi történhet ha nem fizetem az autóhitelemet?

Figyelt kérdés

Azt gondolom hogy a minimum hogy elviszik az autót, de ha nagyobb a hitel mint az autó jelenlegi értéke akkor rá is kéne fizetnem ?

Az autó ér 4-500e forintot, viszont a hitel olyan 550e !


2009. márc. 1. 10:18
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Elviszik a kocsit , aztán rádterhelik a tárolási és egyéb költséget is !Közben persze fizetheted a törlesztést is .
2009. márc. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Jól gondolod! Elveszik a kocsit, egyéb költégeket szerintem is terhelnek még rád, ami az elvétellel, annak ügyintézésével kapcsolatos. Azt kell nézni ilyenkor, hogy az autót mennyiért vetted, és mennyit ér most. A közte lévő különbséget ki kell fizetned azonnal és Bar listára is kerülsz. A mi példánkon: Az autót 3,4 millióért vettük, most ér 2-2,4 milliót, akkor a banknak ki kell fizetni 1 millió Ft-ot, persze mostani árfolyamon, ami még lehet több is most.

2009. márc. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!