Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Diák vagyok,100 ezer forintom...

Diák vagyok,100 ezer forintom van. Érdemes ebből valamennyit lekötni? (többi lent)

Figyelt kérdés
Szívesen lekötnék 50 ezret, mivel dolgozom is és nem szeretném elkölteni. Mennyi időre éri meg és mennyit kamatozhat? OTP-s vagyok.
2011. ápr. 5. 21:30
 1/6 A kérdező kommentje:
Nézegettem a honlapot de nem jó matekos lévén sajnos nekem kínai és félek az átverésektől.
2011. ápr. 5. 21:32
 2/6 anonim válasza:
47%
Inkább tedd be bankszámlára:)
2011. ápr. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mármint a bankkártyára? Azon van.
2011. ápr. 5. 21:36
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem húzzál az OTP-től, amíg lehet, más bankoknak sokkal jobb feltételei vannak. Pl. CIB-nél nagyon kedvező ingyenes takarékszámla van diákszámla mellé, 6%éves kamat a rajta lévő pénzre ha havi 2 ezret pluszban ráutalsz, de a pénz bármikor levehető arról a számláról, AXA-nál jegybanki alapkamat-1,5%, azaz most épp 4,5% minden diákszámlán lévő pénzre. Ersténél meg az ingyenes diákszámla mellé ingyenes diák értékpapír számlát lehet nyitni, ahol van pl. likviditási alap(kb. évi 4,6% kamat), ami bármikor kamatveszteség nélkül eladható. De ez csak 3 példa, ezek mindegyike jobb kamatot ad, mint az OTP-nél a lekötés, de nem lekötések, bármikor hozzáférhetőek.
2011. ápr. 5. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Igen inkább bankártya hisz úgyse nagyon kamatozik akkor miértelme lekötni és lehet h kell majd ha meglátsz valamit az első válaszoló voltam és én is másik bankot javaslok néz körül máshol!
2011. ápr. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rendben:) Már annyian mondták rajtatok kívül is, hogy váltsak bankot hogy körül nézek! (: Köszi
2011. ápr. 6. 17:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!