Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Személyi kölcsönt ki vehet...

Személyi kölcsönt ki vehet fel milyen feltételekkel?

Figyelt kérdés
2009. febr. 27. 09:47
 1/7 anonim ***** válasza:

Ingatlanfedezettel könnyebb, de egyes bankok ehhez is kérnek munkáltatói és/vagy APEH jövedelemigazolást.


Ingatlanfedezet nélkül nullás adóigazolás, jövedelemigazolás, számlára érkező fizetésről banki igazolás. Ezeknek akár mindegyikéhez is ragaszkodhat a bank, érdemes bankonként informálódni.

2009. febr. 27. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm de ha nincs semmi a nevemen csak egy internetes számla akkor mi a helyzet? Meg mennyi fizunak kell lennie?
2009. febr. 27. 11:13
 3/7 anonim ***** válasza:
Legalább minimálbér. Amikor "csekkeket" kérnek, akkor nem az a lényeg, hogy a telszámla, fűtés-villanyszámla a neveden legyen, hanem az, hogy az állandó lakcímedre szóljon, ill a bejelentett tartózkodási helyedre.
2009. febr. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Rohadt nehéz személyi kölcsönt felvenni. Én már több bankba is próbáltam,de mindenhol esélytelen volt. Hiába multam el 18 éves szinte minden bankba 21 év a korhatár,a raiffeisen bankba pl 25 a korhatár,meg fél éves munka viszony...

Egyedül az Unicredit bankba tudtam volna felvenni,ott 18 év és 6 hónapos munkaviszony kell,de ott is elutasítottak a hölgy szerint valszeg a fiatal korom miatt. Most már 20 éves vagyok... szal tökre nem értem... Meg mondta h az is lehet h a jövedelmem nem elég...a 70 ezer minden hónapba meg van,annál csak többet szoktam kapni...

A lényeg h nehéz. Nehéz volt a válság elött is,hát még uttána

2009. febr. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Feltételek:

- min. 18. életévet betöltött deviza belföldi személy (elméletbeli, mert a gyakorlatban kell a 21. életévet betöltött személy)

- legalább 3 hónapos főállású munkaviszony (minimál bér eréjéig)Ezt a munkáltatói jövedelemigazolással ellenőrzik.

- a fizetésed lehetőleg bankszámlára érkezzen- bankszámla kivonat utolsó három havi

- ha kp-be kapod a pénzt, akkor a munkáltatótól kell egy APEH nullás igazolás (igazolja, hogy fizeti utánad a járulékokat)

a többi bankonként más és más.


Az elbírálásnál erőteljesen figyelembe veszik, hogy a hiteltörlesztő részleted beleférjen a fizetésed 33 százalékába! (tul.képpen ez jelent nekik fedezetetet, hogy biztosan visszafizeted a felvett hitelt).

2009. febr. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi. Ha nettó 79 ezert keresek akkor is elméletileg megkapnám a hitelt ? Mondjuk OTP--nél ?
2009. márc. 4. 12:33
 7/7 A kérdező kommentje:
Szerintetek az otp és a tv2 meg én hitel biztonságos?
2009. márc. 5. 09:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!