Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hogyan tudok pénzt átutalni...

Hogyan tudok pénzt átutalni belföldön?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok és nem igazán értek ehhez. Bankszámlám nincs. Postán lehetségess az átutalás rózsaszín csekk segítségével? Ha igen, akkor ezért még rászámolnak pluszban valamennyi költséget?
2011. márc. 30. 21:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Átutaláshoz bankszámla kell, postai rózsaszín csekken címre tudsz pénzt küldeni.
2011. márc. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Olga néni válasza:
Posta rászámol. Én a múltkor 1000 Ft átutalásért 300 Ft-ot fizettem!
2011. márc. 31. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Be tudsz menni az adott bankba és bankszámlaszámra befizetni.
2011. márc. 31. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Bár ezt nem kérdezted, azért mondom, hátha hasznos:


Ha neked nincs számlád, akkor az van, amit előttem írtak, hoy bemész bankfiókba és befizetsz. Ehhez tudnod kell, hoy melyik banknál van a számla amire be akarsz fizetni. (Amikor fiatalon először volt hasonló gondom, akkor egy OTP-be mentem be, és kiderült, hogy akinek küldeni akarom a pénzt az nem OTP-s) Bankszámlaszámot ne hibázd el! Jó ha tudod a számlatulajdonos nevét, címét (lehet, hoy van olyan bank, ahol elég a pontos számlaszám, de legutóbb tőlem kérték a számlatulaj nevét is) Legyen nálad személyi, lakcímkártya! (megint azt mondom, hogy lehet, hogy ezt nem kérik, de leutóbb tőlem kérték)

2011. ápr. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Jajj, nagyon szépen köszönöm a segítséget. Szóval csak be kell mennem egy bankba és befizetnem az illető bankszámlájára a pénzt?
2011. ápr. 6. 15:36
 6/6 anonim válasza:
Igen. És ez (ellentétben az átutalással, vagy a rózsaszín csekkes megoldással) azonnal ott lesz a számláján.
2011. ápr. 7. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!