Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Beválthatom e az Angliában...

Beválthatom e az Angliában kapott csekkemet magyar bankban?

Figyelt kérdés

Kicsit bonyolult a helyzetem, Angliában élek, és ma kaptam fizetést csekken, amit nem akartak az angol bankomban beváltani, mert a kedves munkáltatóm először 23.-ai dátumot írt, majd a 3ast átfirkálta 4-esre.

Viszont a gépem szerdán megy és mivel végleg költözöm, szükségem lenne a pénzemre, de pont néhány nappal az után lenne csak az angol számlámon a pénz, tehát nem tudnám hazavinni.

Arra gondoltam, hogy ha nyitnék otthon egy deviza alapú bankszámlát, akkor be tudnám esetleg ott váltani az esetleges új csekkemet?

Köszönöm a válaszaitokat!


2011. márc. 25. 21:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Én nem hinném, hogy lehet, de inkább hívj fel egy magyar bankot és kérdezz rá.

Amúgy meg nem tudom melyik banknál vagy, de a legtöbbnél van online utalási lehetőség. Ha már otthon vagy, akkor átutalod a pénzt a magyar számládra kényelmesen, neten keresztül. Ha nincs pénz a számládon itt, akkor majd egy idő után megfogják szüntetni.

2011. márc. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem helyesen javított csekket sehol a világon nem fognak neked beváltani.
2011. márc. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

OFF: Gondolom a kijavított csekket akarja beváltani...


Amúgy szerintem nem fogod tudni beváltani itthon az angol csekket, az nem így megy. A legjobb megoldás az online utalás. Más megoldás nem nagyon van...Csak ha visszamész később Angliába felvenni a pénzt...

2011. márc. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!