Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Miért nem tudok még eladni a...

Miért nem tudok még eladni a vaterán, már 4napja elutaltam a 100ft-ot?

Figyelt kérdés
vasárnap utaltam el a netbankról,a telómra jött is tegnap az sms hogy elutalták,de még mindig nem tudok eladni,mert csak ellenőrzött reg.-ló vagyok.Ilyenkor mit kell csinálni?Vagy még több idő?Azt hittem 2-3nap.
2011. márc. 24. 10:41
 1/6 A kérdező kommentje:
hol tudom megnézni a netbankon keresztül hogy elutaltam a pénzt?Mert sehol nem találom,de 100ft-tal kevesebb.
2011. márc. 24. 11:04
 2/6 anonim ***** válasza:
vasárnap nincsenek banki tranzakciók, tehát a pénzed hétfőn indult el a Vaterának. Kedden mondjuk megérkezett, onnan mondják a 2-3 napot, holnap vagy hétfőn teljes jogú felhasználó leszel. Netbankon meg a bankodtól függ, hogy hol látod, mert mindenki más felhasználói felületet használ, hogy hol látod az elutalást, de nyilván, ha kaptál sms-t és ennyivel kevesebb van a számládon is, akkor elment a pénz.
2011. márc. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm!Azt hittem a hétfőtől számit a 2-3nap,tudom hogy vasárnap nem utalnak.Erstés vagyok,de nem találom hol kell lennie az elutaltaknak.Mindegy,majd még keresem akkor.Köszönöm azért.
2011. márc. 24. 14:38
 4/6 A kérdező kommentje:
még mindig nem tudok eladni,pedig már 1hete annak hogy elutaltam a pénzt,amit jóvá is hagytak,a vaterától is kaptam emailt hogy megkapták a 100ft-ot,de mégse tudok eladni,mert még mindig csak ellenőrzött felh. vagyok.Ez hogy lehet?Mit csináljak?
2011. márc. 28. 21:48
 5/6 anonim ***** válasza:
Esetleg írj a vaterának?...
2011. ápr. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm,azóta megoldódott szerencsére.
2011. ápr. 8. 15:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!