Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » A Cetelem Bank mi alapján...

A Cetelem Bank mi alapján dönt az áruhitelröl? Van, aki ott dolgozik esetleg? Fontos!

Figyelt kérdés

Nagyon ki vagyok akadva, még most is lila a fejem a dühtöl...

Édesanyám tavaly novemberben szeretett volna laptopot venni áruhitelre. Az összeg 145 ezer forint. Jövedelme 90 ezer forint, egy eltartottal aki a húgom, egy 30 ezres személyi kölcsönnel, egy 53 ezres jelzálogkölcsönnel, folyószámla hitelkerettel...

Simán, elsö körben megadták neki!

A férjem is ezen felbuzdulva szeretett volna magunknak is venni. 100 ezer forintért. 140 ezres jövedelemmel, folyószámla hitelkerettel, eltartott nélkül, havi 25 ezer forint kiadással (ugye a rezsi)...

És nem adták meg!!!!!

Kérdem én... Akinek alacsony a jövedelme és tele van hitellel, azoknak simán megadják, aki pedig jó jövedelemmel rendelkezik szinte hitel nélkül, azt meg visszadobják a fenébe? Hogy van ez?

Most nagyon ingerült vagyok, de jó lenne ha valaki ezt elmagyarázná nekem...


2011. márc. 20. 21:35
 1/1 anonim ***** válasza:
A kapzsiság és mohóság alapján.Ez a bank fosztja ki legjobban az ügyfeleit.Rég otthagytam őket.Keresni kell jobbat.
2011. márc. 22. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!