Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mit tudtok VÁR HOLDING KFT-ről...

Mit tudtok VÁR HOLDING KFT-ről? Tényleg tudnak segíteni, vagy csak átverés?

Figyelt kérdés
2011. márc. 7. 11:55
 1/10 anonim ***** válasza:
89%

üsd be a googleba, hogy Várholding Kft. fórum és megkapod a választ egy kis olvasgatás után.


[link]

2011. márc. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
21%

Ne higgy a sok pesszimistának. Nekem tudtak segíteni!


Óriási terhet vettek le a vállamról, mostmár hálás vagyok nekik, pedig én is féltem a mendemondák miatt.

Náluk jobb megoldást nem tud senki nyújtani a hitelgondokkal küszködőknek.

2011. márc. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
93%

Ne higgy a sok reklámembernek. Elég beírni a googleba a cég nevét és már is kijön rá aminek ki kell jönnie...

Csak lehúznak rólad némi pénzt és kapsz cserébe használhatatlan / önszivató tanácsokat.

Mióta kipattant a botrány belőlük hirtelen eltűntek a banki "partnereik" is.


Itt egy kis beszélgetés róluk:

[link]

Érdemes az utolsó hozzászólásoktól haladni előrefelé, addigra elfogytak a reklámembereik, és felmerült pár kérdés amire már nemigen válaszoltak:D

2011. márc. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Konkrétan mibe kértél segitséget?
2011. márc. 7. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Én abban kértem a segítségüket, hogy a meglévő hiteleim törlesztő részletét csökkentsék. Ez nagy segítség lenne számomra, mivel nem foglalkozott velem egy bank sem, pedig nincs elmaradásom, csak a folyószámla hitelem mínuszban van, sajnos.
2011. márc. 8. 18:27
 6/10 László György válasza:
Igen a Várholding KFT tényleg segített és tud mindenkin segíteni aki nem azért került bajba mert túl jól akart élni hanem mert napi gondjai vannak.
2011. júl. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Kolléganőm ajánlotta nekem is,meg más kollégáknak is a Vár holdingot. Én még a végtörlesztést nyűvöm, és emiatt nem beszéltem velük. Kolléganőnek segítettek,havi 1300 körüli(értsd: ezerháromszáz) CHF részletét lenyomták annyira,hogy most már teljesen élhető az élete. Először azt hittem,biztos futamidőt hosszabíthatnak ,vagy hasonló. De tk. annyit csinálnak,hogy felmérik az anyagi helyzetedet, kiadás-bevétel,mi marad a végén, aztán jogászokkal darabokra szedik a szerződésedet,utána meg a rakás törvénytelen kitételt a bank orra alá dörgölve felajánlják,hogy akkor most vagy újratárgyalják a szerződést a te feltételeidet is figyelembe véve, vagy bíróságra mennek, és akkor nagy valószínűséggel a bank veszít,és úgyis új szerződést kell kössön. És ugye amíg a per folyik, te nem fizetsz egy fillért sem. Ami 2-3 évig azért annyira nem jó a banknak. Szóval a Vár Holdingos pasas, akit a kolléganő ajánlott, azt mondta, eddig talán még soha nem jutottak el a bíróságra,mindig leült egyezkedni a bank. Az a helyzet,hogy az emberek nincsenek tisztába a jogaikkal, és ha igen, akkor is azt hiszik,hogy ááá hiába ugrálok, a bank nagy és erős,úgyis lenyom. Már a szerződés aláírásakor, mezítlábas dilettánsként is feltűntek olyan kitételek a kölcsönszerződésben, amik alapvető személyiségi jogaimat sértik. Kérdeztem félhalkan,hogy ez képezheti vita tárgyát? Mondta a bankos kisasszony,hogy nem. Ha kell a pénz aláírom.ha nem írom alá,nincs pénz. pont. És ezzel mindenki így van. A baj csak az,hogy ezek a jogtalan kitételek minden szerződésben szinte benne vannak. Illetve vannak dolgok,amiknek benne kéne lenniük, és nincsenek(pl a napokban dobta fel egy jogász,hogy a chf alapú kölcsönnél a bank vétel-eladási árfolyam közötti különbséget be kellett volna írja a szerződésbe,mint saját nyereséget. soha sehova be nem írták. és ez csak egy.)

A Vár Holdingos pasas mondta,hogy a honlapon van egy feketelista azokkal az (ex) üzletkötőiknek a nevével, akik lenyúlták a kliensek pénzét,és ha velük összefutsz,ne adj nekik 70ezret(ennyi a több összetevős jutalék, amiért eljárnak az ügyedben),mert elbukhatod a pénzt és nem tesznek érted semmit.

Hát ennyi ,amit én (majdnem) első kézből tudok Vár Holdingról.

2011. dec. 13. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 T.L. válasza:
Én most azért járok bíróságra, mert a Vár Holding ígéreteiben bíztam. Az ügyemben semmit nem tettek, sőt a már amúgy is rossz helyzetemet kilátástalan helyzetbe sodorták. Vakvágányra vezettek, sok pontatlan és téves mondhatnám szánalmas tanácsaikkal. A megbízási díjat, a 70.000 Ft-ot (de még akár a 35.000 Ft-ot) eszük ágában sem volt visszaadni. Gátlástalanul állítják, hogy minden a legnagyobb rendben van. Amikor kiderül, hogy még sincs rendben, akkor ráförmednek az ügyfélre - akkor már egyből az ügyfél a hibás mindenért. Az ígéretek persze, nagyon jól hangzanak, de amikor jön a kilakoltatás, akkor rádöbbensz majd, hogy a szó kevés - nem voltak tettek.
2012. ápr. 11. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 T.L. válasza:

Egyre több ember lesz, aki megtapasztalja majd, hogy a Vár Holding nem segít a bajba jutott embereknek.


Ezt is érdemes még elolvasni:


Vár Holding ellen tett feljelentés

369,


Legfőbb Ügyészség

Dr. Polt Péter legfőbb ügyész Úr részére

2011 11.30.


Tárgy: Feljelentés

Hiv. szám: LUR/777


Tisztelt Legfőbb Ügyész Úr!


Alulírott Borbély József, mint a TEMPO párt elnöke, közérdekből és a Ptk. 484.§ alapján megbízás nélküli ügyvivő, több ezer károsult nevében, feljelentést teszek a Várholding Kft. (5000 Szolnok Szent I. tér 6.) ügyvezetőjével Nagy Emíliával és ismeretlen társaival szemben, sikkasztás, csalás és más bűncselekmények bűnszövetségben történő elkövetése miatt.


I n d o k l á s


Nagy Emília mint egy kilencszáz munkatársat szervezett be ügynöki tevékenység végzésére a Várholding Kft. nevében. Az ügynököknek vállalkozóként számlát kellett benyújtani az elvégzett munkájuk után, mely számlákat a Várholding többségében nem egyenlített ki.

Az ügynökök hitelkárosultaktól kb. háromezer esetben szedtek be 35.000.- Ft-t a Várholding Kft. részére megbízási díj előlegként, hogy ennek fejében eljárnak a hitelkárosultak érdekében a bankoknál.

A Várholding Kft. lényegében semmilyen érdemi tevékenységet nem végzett, ennek ellenére az ügyfelek részére a 35.000.-Ft előlegeket nem fizették vissza.

Ezen túlmenően a károsultak részére- az általában eredetiben elkért- hitelügyleteikkel kapcsolatos dokumentumaikat sem szolgáltatják vissza, továbbá az ügynöki munkatársaktól lényegében csalással beszedett 15.900.-Ft regisztrációs díjat sem fizették vissza.


369,

[link]

2012. ápr. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 T.L. válasza:

Az igazi segítség az, ha magunkon segítünk.



FELHÍVÁS


„ÁLLÍTSÁTOK LE A KILAKOLTATÁSOKAT!”


2012. április 19-én 12 h


1146 Budapest, Cházár A. u. 13.


Aki bajban van a hitelei miatt vagy bajban lesz, annak ott a helye !!!

2012. ápr. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!