Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hiteltanácsadók segítségét...

Hiteltanácsadók segítségét szeretném kérni. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés
25 éves pályakezdő lány vagyok. Édesanyámmal élek egy háztartásban, édesapám már nem él. Havi nettó jövedelmem 72.000 ft, édesanyámé 85.000 ft. Édesanyám apukám halála után a tudtom nélkül mindenféle hiteleket felvett, amiket nem tudunk fizetni. Hiteltanácsadó, hitelközvetítő segítségét szeretném kérni. Családi házunkat jelzálog hitel terheli. Emellett van személyi kölcsönünk az otp-nél, a takarékszövetkezetnél, van bevásárlókártyánk, és még valamilyen más hitelünk. Nekem pedig diákhitelem. Sajnos nem vagyok kellően tájékoztatva, nem vagyok tisztában azzal sem, hogy ezek a hitelek mikor járnak le, de a két fizetésünk nem elég a hitelekre. A jelzáloghitelből még van 10 év. Életbiztosítással lett megkötve. Ez egy ördögi kör, egy tébolyda, és nem látom a kiutat. Tudna nekem valaki segíteni, valamilyen tanácsot adni?
2011. márc. 3. 18:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Írnál nekem privit?
2011. márc. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
TE tudsz segíteni?Hová írjak privit?
2011. márc. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!