Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Segítene nekem valaki aki...

Segítene nekem valaki aki lakáshitelben profi?

Figyelt kérdés

Vettünk fel még 2004-ben kamattámogatásos hitelt,bővítésre.Akkor egy gyermekünk volt akire a fél szocpolt megkaptuk(250ezer).5 évig vissza tudtuk igényelni a befizetéseink után 30%-ot.Születtek azóta még gyermekeink,akikre nem lett szocpol felvéve,és azt hallottam,hogy ilyen esetben az egész futamidő alatt vissza igényelhetjük a befizetéseink utáni 30%-ot.Aki ebben dolgozik utána nézne nekem??

Az az igazság,hogy felhívtam én őket de leráztak annyival,hogy ilyen esetben nem lehet.És én már nem nagyon hiszek nekik,mert a terhességem alatt többször érdeklődtem és végig azzal álltattak,hogy le lehet írni a hitelből a később született gyermekek utáni szocpolt.És ez sem volt igaz,nem jól tudta az ügyintéző.Ezért nem igazán hiszem el,úgy gondolom telefonon keresztül simán leráz.Egy az egybe mondta hogy nem ,nem is nézett utána.Tehát ha valaki ebben jártas segítene?


2011. febr. 9. 11:36
 1/1 anonim ***** válasza:
Szocpolt most szüneteltetik, tehát szerintem ami hozzá kapcsolódik azt is felfüggesztették.
2011. febr. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!