Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » CIB internetkártyával mindent...

CIB internetkártyával mindent lehet fizetni (persze az interneten)?

Figyelt kérdés

CIB-es számlámhoz Visa Electron kártyám van, ami jó is, csak kellemetlen, ha nagy ritkán olyan helyről rendelek, ahol nincs utánvétel vagy átutalás (pl. repülőjegy, külföldi webshopok, színházjegy stb.). Ezzel ugyanis nem lehet interneten fizetni.


Gondolkozom egy dombornyomott kártyán, de most látom, hogy a CIB-nek van internetkártyája, de csak annyi információt írnak róla, hogy lehetővé teszi az internetes vásárlást. Ebből most nem tudom eldönteni, hogy tudok-e vele repülőjegyet foglalni, vagy egy külföldi webshopból rendelni valamit.


Van erről valakinek tapasztalata? Tudom, hogy a dombornyomott kártyának más előnyei is vannak, de én nem igazán élek vele, és tényleg csak az internetes fizetéshez kéne valami megoldás.


2011. febr. 7. 16:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Ismerem a cibes webkártyát. Azt érdemes tudni róla, hogy egy dombornyomott Mastercardnak felel meg, tehát minden webshopban tudsz fizetni vele. (pl. a PayPal is elfogadja) Amit a kezedbe kapsz az egy műanyag kártya amin rajta van a kártyaszám, lejárati idő és a háromjegyű biztonsági kód. Ez a kártya nem használható fizikailag, mert nincs rajta mágnescsík.
2011. febr. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Akkor azt hiszem, ilyet fogok igényelni, mert CIBEZZ díjcsomaghoz ingyenes. Köszi mégegyszer!
2011. febr. 7. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!