Jelenleg gyesen vagyok, csp-vel 50000 ft-ot kapok, a férjem BAR listán van, napi szinten kapja a fizetését, férre tenni nem tudunk, mert 40000 ft csak az albérletünk. Ezek szerint lehetöségünk sincs ingatlant vásárolni?

Figyelt kérdés
2011. jan. 26. 12:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. A gyes és a csp nem számit jövedelembe, tehát te nem tudsz felvenni hitelt és nem lehetsz adóstárs sem. Csak a férjed fizuja marad a hitelre.
2011. jan. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Pontosabban nincs lehetőség rá. De azért érdeklődjetek utána.
2011. jan. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ma a bankok nagyon komoly feltételekkel adnak hitelt.

Ha a megélhetésetek is nehéz, miként fizetnél bármi felvett hitelt?

2011. jan. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Csak gondoltam ha 40000 ft -os albérletet tudunk fizetni, és még melette a hülyeségekre is jut akkor miért ne tudnánk egy ingatlanhitelt fizetni ugyan igy?.
2011. jan. 26. 13:00
 5/7 A kérdező kommentje:
Amugy félre tenni azért nem tudunk, mert mindig hozzá van nyulva, hol ez kell hol az....
2011. jan. 26. 13:01
 6/7 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem addig örülj míg nincs hiteletek, és majd ha dolgozol akkor lehet többet tudtok félretenni. Az albérleted soha nem fog a duplájára nőni, azonban a banki hiteled 99,9 % hogy fog. Tegnap a CHF, holnap a Ft, holnapután az Euro alapú hitelek szállnak el. Most legalább nem vagy még eladósodva, ez a mai világban nagyon nagy előny.
2011. jan. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Elkezded a "hülyeségekre " elköltött pénzt félretenni. Később változhat a helyzetetek állásügyben például. A lakáshitelek havi törlesztője jócskán meghaladja a bérleti díjatokat.A Bar is letelik. Ne add fel!
2011. jan. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!