Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hogy van pofájuk felhívni...

Hogy van pofájuk felhívni ilyenkor este egy banktól? Teljesen fel vagyok háborodva!

Figyelt kérdés
A Budapest Banknál van egy hitelkártyám. A januári törlesztés nem lett befizetve, elkeveredett a csekk valahol.Tegnap kaptam egy emlékeztető csekket, ma befizettem. Erre ma este felhív egy nő negyed 7kor, hogy akkor végre befizettem a csekket? 6 éve van számlám náluk, nem is rossz pénzek mennek rá havonta, egyszer lekötöttem náluk 200 ezret pár hónapra. A hitelkártyám évek óta megvan, mindig rendesen fizetem. Ez a csekk 2077 forintról szólt. Ennyire kell nekik a pénz hogy ilyen bagatel dologért este zaklatnak??? Én sem tudok este negyed 7kor bemenni a bankba intézkedni vagy elmenni a postára csekket befizetni mert akkor már nem dolgoznak, akkor én miért legyek elérhető nekik? Az gondolkodom, hogy megszűntetem náluk a számlámat, pedig eddig nagyon meg voltam elégedve.
2009. febr. 3. 21:14
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Menj más bankhoz. Egyszerű. Ezek csak ebből értenek.

Viszont ,hogy kinek mi az alkalmatlan időpont az teljesen változó. Este 7-8 után vagy hétvégén sztem se ildomos. Nálam negyed 7 még beleférne, ráadásul még tartoznék is. Nekem van Cetelemes hitelem, és sokszor 1-2 héttel csúszok,de senki nem hívogat,hanem smsben, meg levélben értesítenek.

2009. febr. 7. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
A kioktatóknak üzenem, hogy nem kell valakit rögtön lenyomni és megszégyeníteni, mert aggályosnak tartja az esti telefonálást. A kérdezőnek meg azt, hogy megoldás a telefon kikapcsolása, megoldás a bankban egy másik elérhetőséget megadni, megoldás azt kérni, hogy kizárólag smsben vagy emailben kontaktáljanak. Amúgy én megértem a kérdezőt, párezer forintért még nem kellene rámászniuk egyből. Mondjuk egy hét múlva, ha még mindig nem érkezik be, akkor esetleg.
2009. febr. 7. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Még jó, hogy nem a Cetelemnél van hiteled. Amit művelnek, arra nem találok szavakat. Hívogatnak az összes létező elérhetőségeden, ha nem érnek el, felkeresik a szomszédaidat, munkatársaidat. Ha elérnek, olyan stílusban beszélnek veled, mint egy bűnözővel. Mindezt pár nap csúszás miatt. Ilyet egyik bank sem csinál. Van úgy, hogy felveszem a munkahelyi telefont, ők azok. Megkérem őket, hívjanak később, mert ügyféllel foglalkozom, de meg se hallja a kedves ügyintéző, amit kérek tőle, csak mondja-mondja. Lerakom a telefont, hív újra, melléteszem, hív a mobilomon, percekig csörgeti. Aztán pár perc elteltével hív az idős, beteg Anyukám, hogy egy hölgy keresett, és üzenetet hagyott nála. Ezután fél órával a kolléganőm is hoz egy cetlit, amin az ügyintéző telefonszáma áll. Kolléganőm elmondta, hogy a kedves ügyintéző kitálalta neki, milyen hitelem van, és hány napja kések egy törlesztőrészlet befizetésével. Nem egy embert ismerek (közéjük tartozom én is), akik a Cetelem miatt cseréltek telefonszámot.
2009. febr. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
0%
A Cetelemes okoskodónak, mert az vagy!Jobb ha tudjátok itt mind,benneteket nem a Cetelem és nem is a BB hív, hanem egy külsős cég!és ha az "ügyintéző" goromba és konok azt sem neki lehet köszönni, hanem a BANKOTOKNAK,mert erre kötelezi őket!!!az összes beszélgetésről hangrögzités készül!amit vissza is hallgatnak!!és ha az "ügyintéző" nem azt olvassa fel ami a monitoron van levonás!!HIBÁNKÉNT -500Ft!!akárcsak azért is ha annyit mondd, hogy ÉRTEM!nem ők akarják ezeket a munkákat, hanem a TI BANKOTOK AKIK ILYEN KÖVETELMÉNYEKET ÁLLITANAK ELÉJÜK!REKLAMÁLJATOK OTT NE SZERENCSÉTLEN OPERÁTOROKNAK akik ha KEDVESEK VELETEK MÉG AZÉRT LEVONÁST KAPNAK!!!honnan tudom??MERT EZT CSINÁLTAM!!megkérdeztem miért késnek a fizetéssel és anyáznak!!EZ JÓ SZERINTETEK??meg elfelejtettem ilyen kifogásokkal, meg rohadt sok a munkanélküli!!10ből 3 MINIMUM!még jó, hogy a bank szeretné tudni mi lesz a pénzével!és TIII??minek irtátok alá a szerződést a fizetési dátummal??SZÓVAL NE AZT A SZERENCSÉTLENT BÁNTSÁTOK AKI FELHIV, HANEM REKLAMÁLJATOK A BANK ÜGYFÉLSZOLGÁLATÁN, MERT EZEKET A BEHAJTÁSOKAT KÜLSŐS CÉGEK VÉGZIK A BANKOTOK MEGBIZÁSÁBÓL!!!és ők mondják meg, hogy MILYEN HANGNEMBEN VÉGEZZÉK!!(és miért csinálja mégis valaki ezt a munkát??MERT VALAMIBŐL ÉLNI KELL!!!)
2009. márc. 22. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!