Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Internetes tőzsdézés lehetséges?

Internetes tőzsdézés lehetséges?

Figyelt kérdés
tehát interneten akarok elkezdeni tőzsdézni még nemnagyon értek hozzá sőt még nem de addig nem vágok bele még megnem értem ezt az egészet és megnem tudom mi mit jelent .ha pl tőzsdézek akkor minuszba is mehetek és tartozásom is lehet? vagy hogy megy ez? vagy csak azt veszitem el amenyi pénz van a kártyámon mert nemszeretnék nagyösszegel tartozni senkinek emiadt .
2011. jan. 16. 01:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem először sajátítsd el a vélt anyanyelved.

Aztán próbálj meg interneten leírást keresni, a kérdéseid nagy részére ugyanis ott a válasz.

Kezdésnek ajánlom ezt:

" [link] "


Nekem a kérdésed alapján komolytalannak tűnik ez az egész, Kedves Kérdező, szerintem amiről fogalmad sincs, abba ne vágj bele. Főleg ekkora önállósággal ne.

Ez a véleményem, meg lehet kövezni! :)

2011. jan. 16. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előttem szólóval, de van megoldás a problémádra.

Menj be egy nagyobb könyvesboltba és kérj tőzsdézéssel kapcsolatos könyvet! Sok féle van, egyszerűtől a bonyolultig. Olvasd el figyelmesen és így mindent megtudsz a tőzsdéről, ráadásul a helyesírásod is javulhat.


Különben nem tudsz mínuszba menni. Ha buksz, akkor azt veszted el, amit befektettél, illetve ha volt, akkor a nyereséged, de ez nem olyan, mint a kocsmai játékgép.

2011. jan. 16. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ahhoz nagyon extrém szituáció kell, hogy az egyenlegednél többet bukj, de elvileg lehetséges.


Nyiss egy ingyenes demószámlát és ott próbálkozz.

Pl. itt: [link]

2011. jan. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!