Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Lehet OTP Junior számláról...

Lehet OTP Junior számláról devizára utalni? Bőv. Lent.

Figyelt kérdés
Az OTP Junior forintszámla, ha jól tudom; erről lehet olyan külföldi számlára (amerikai számla, tehát USD-ben) utalni, ahol valutaváltást is végre kell hajtani? Ha igen, hogyan?
2010. dec. 18. 14:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Elvileg lehet, legalábbis a díjtáblázatban van költsége, de hogy hogyan, azt sajnos nem tudom. :(


[link]

2010. dec. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Én nem láttam díjszabást, olyat láttam hogy "bankon kívül devizában és külföldre forintban"

Ami ha jól értelmezem, azt mondja, hogy külföldre csak forintban lehet, bankon belül belföldre pedig devizában?

Más egyéb díjszabás nincs is.

2010. dec. 18. 15:45
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem jól értelmezed!

Külföldre és belföldre is lehet utalni devizában és forintban is. Az a pont, amit írték azt jelenti, hogy külföldre devizában vagy forintban, vagy belföldre devizában.

2010. dec. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
És ennek a minimális díja 2200 Ft? Mert az elég sok!
2010. dec. 18. 17:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!