Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hol találok megbízható magánhi...

Hol találok megbízható magánhitelezőt, vagy olyant, aki "egyéb" jövedelemre is ad kis összegű hitelt?

Figyelt kérdés
Van 40 ezer igazolható jövedelmem, és 100 ezer nem leigazolhatóm. (Bankszámlára sajátkezű befizetéssel tudom igazolni, hónapok óta). Egy bank sem fogadja el ezt. Van bank vagy magánszemély, aki 100 ezer körüli összeget hitelez ilyen feltételek mellett?
2010. nov. 30. 21:03
 1/7 anonim ***** válasza:

provident


uzsorások


nem tudom melyik rosszabb

2010. nov. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Hello!

A Provident NEM adott. A Cofidis nevű banda szintén NEM adott. Azt mondták, hogy kevés a 40 leigazolható, hiába van mellette 100 fekete.................

2010. nov. 30. 21:18
 3/7 anonim ***** válasza:
100 ezret kérhetsz kölcsön szerintem ismerősöktől, barátoktól is, ha valóban annyira fontos és sürgős. Csak olyat kell keresni, akinek van ennyi nélkülözhető pénze.
2010. nov. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Bocs, de valami nem stimmel!


Minek neked 100ezer kölcsönbe,

ha amúgy is havi 140-et keresel??

2010. dec. 1. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Hello!

Karácsonyra basszus!!! :D

2010. dec. 1. 08:48
 6/7 anonim válasza:
Karácsonyra 100000? ha nincs annyid ne legyenek nagy igényeid.....másik 6millió ember is kevesebből oldja meg.....aki hitelből karácsonyozik......pf
2010. dec. 7. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Kedves észkombájn utolsó!


Vajon tudod-e, hogy pontosan miért kell nekem az a pénz?

Ja, nem.


És vajon van-e létjogosultsága az erősen OFF belenyerítésednek?

Hát, nem.


Legközelebb észt osztani máshová menj, köszi!

2010. dec. 7. 08:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!