Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Dec.31-ig közhasznu dolgozó...

Hajduné Sz. Melinda kérdése:

Dec.31-ig közhasznu dolgozó vagyok. Jan.1-től újra lehetek ( most már) közcélu dolgozó ugyanannál a cégnél, vagy ki kell használnom a munkanélkúli járadék teljes idejét és csak utána lehet újra kiközvetíteni? Köszönöm.

Figyelt kérdés
2010. nov. 30. 13:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Az Öcsémnek is most jár le dec. 31 .-én a határozott idejű munkaviszonya, és mivel itt dolgozptt 15 hónapig, már nem fognak neki hosszabbítani. Olyanokat fognak felvenni, akire kapnak támogatást. Tartósan munkanélküli embereket, akik szociális segélyből élnek.

Az más kérdés, hogy egy bizonyos idő múlva újra visszavehetnek.

2010. nov. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez pontosan hogy van? Nálunk Kiskunhalason is sokakat érint ez a szégyenteljes üzletpolitika.

Jó néhány olyan dolgozót akarnak elbocsájtani, akik nagyon is kiválóan dolgoznak, sok más véglegesítettel szemben! Undorító az ilyen.


Mit lehet tenni? Ismeri valaki az erre vonatkozó jogot?

Azt is hallottam, hogy januártól újra visszavehetőek azok, akikről úgy döntenek. Vagy ez közvetlenül nem lehetséges?

2010. dec. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!