Kaphatnánk hitelt? Kb.7 millió önerőnk van, vidéken élünk. Férjem minimálbéres, én gyesen vagyok.10-max.12 millios ingatlanra vennénk fel, a törlesztőt nem mi fizetnénk (bár tudom a mi bevételünk számít). Az törlesztőidő lehet hosszú.

Figyelt kérdés
2010. nov. 18. 09:28
 1/4 anonim ***** válasza:
nem vagyok nagy szakertö, de amikor mi gondolkoztunk ilyesmiben, akkor azt mondtak nekünk, hogy be kell vonni kezeskent, aki igazabol fizeti a hitelt, es akkor mehet.
2010. nov. 18. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen, tudok nektek olyan bankot ajánlani, ahol az adataitok és az önerőtök alapján hitelképesek vagytok az ingatlan megvásárlásához, de nem mindegyik bank lesz megfelelő.


Nagyon lényeges, hogy a párod, mint minimálbéres, mióta dolgozik és bankszámlára kapja-e a bérét?


Ha szeretnél bővebb információkat kapni és elfogadod a szakmai tanácsaimat, írj privátban, szívesen segítek.

2010. nov. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Bankszámlára kapja, 4 éve dolgozik ott ahol, és határozatlan idejű a szerződése.
2010. nov. 18. 10:42
 4/4 anonim ***** válasza:

Az általad írt adatok alapján megoldható az ingatlan vásárlás, de csak olyan bankban, ahol a hitelminősítő rendszer alapján megfeleltek a hitelnek. Nektek csak olyan bank lesz megfelelő, ahol nem veszik nagyon szigorúan a jövedelem terhelhetőségi határokat. (Pl az OTP, a Raiffeisen, vagy az AXA ezért alapból kizárt, ott nem vagy hitelképes.)


Szívesen segítek megfelelő bankot választani, ha elfogadod a segítségemet.


Díjmentesen dolgozó hiteltanácsadó vagyok több éves szakmai tapasztalattal.

2010. nov. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!