Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ki az, az ügyvéd aki pénzügyek...

Ki az, az ügyvéd aki pénzügyekben határozott, erélyes, és vállal nagyobb horderejű ügyeket?

Figyelt kérdés

Több ügyvédnek is elküldtem már egy film anyagot.Második levél már nem jött!Eddig jutottam mindenkivel.

Válasz sem.


2010. nov. 14. 10:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Film anyagot? Kifejtenéd bővebben?
2010. nov. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ukrán maffia?
2010. nov. 14. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Minden ügyvéd vállal mindent, csak tudd megfizetni!
2010. nov. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Több ügyvédet meg kerestem levélben tehát.

Válaszuk után ha érdeklődtek az ügy után,én küldtem egy filmet.Ez után egyik sem írt semmit.

Nem értek túlzottan a jogi dolgokhoz.Így a film ad magyarázatot arra mit is szeretnék elérni.Vagy ez alapján,mi az amit lehet tenni,az én ügyemben.

Ez egy dokumentum,vagyis egy tanulmány.

Szerintem életszerű.

Zeitgest féle film első része...!

Ha nem is pont ugyan azt de hasonlót szeretnék,feszegetni...!

Dióhéjban ennyi!

2010. nov. 14. 20:01
 5/9 anonim ***** válasza:
Talán nem levelezni kéne, hanem időpontot kérni, és személyesen előadni a problémád. Milyen alapon várod el, hogy egy ügyvéd ingyen, levélben osztogasson tanácsot, vagy vállalja az ügyet?
2010. nov. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Meg mit vársz? Hogy egy ügyvéd munkaidőben nekiáll filmet nézni, és majd kitalálja a problémád? Hogy jön ide a Zeitgeist? Az egyházat akarod perelni, vagy mi? :) Kicsit skizonak tűnsz.
2010. nov. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az ügyvédek konkrét ügyekkel foglalkoznak, nem pedig ilyen filozófiai eszmefuttatásokkal és összeesküvés elméletekkel. Nem csoda, hogy nem foglalkoztak veled.
2010. nov. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nem egyház.És nem össze esküvés!

Ha ismeri valaki a filmeket nem erről szól.

Ha nem akkor nem kell válaszolni.

A pénzügyi részére szerettem volna apellálni.

Nem kértem senkitől semmit.Csak annyit vállalna egy ilyen ügyet.

A levél azért megy,mert sajna nincs keretem arra hogy 100 ügyvédhez el menjek.Főleg ha nem foglalkozik hasonló ügyekkel.

És azért egy ügyvéd volt aki meg nézte,csak pont mellé lőttem.Ugyan is nem ez volt a terület ami hozzá tartozik.

Azt írta,sajnos minden ügyvéd le van terhelve...!

2010. nov. 18. 20:45
 9/9 A kérdező kommentje:

Ezt a kérdést régen tettem fel.A válaszolóknak üzenem.Ma pont ezekre a tényekre alapozzák a deviza ügyekben elkezdett pereket.Nem jártam rossz úton ezek szerint.

Ha valaki azt mondja őrültség,még nem biztos hogy lehetetlen is.

2012. nov. 16. 20:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!