Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Motort szeretnék venni, de...

Motort szeretnék venni, de kellene 2-300 ezer hitel. Nincs állandó munkahelyem, csak diákmelóm, meg szakmát tanulok nappalin szakközépben, nem fősulin. Valami megoldást így?

Figyelt kérdés
2010. nov. 11. 23:09
 1/8 anonim ***** válasza:
78%

Remek!Pénzed, munkád nincs, motor meg kellene!

Gyűjts rá, ha összeszedted a pénzt, akkor vedd meg!

Ha ezt a tanácsot nem fogadod meg, és hitelekből fogod fedezni a luxuskiadásaidat, a bankok életed végéig belőled fognak élni.

Bár kétlem, hogy találnál olyan hülye bankot, aki egy kanyit is adna ilyen paraméterekkel neked.....

2010. nov. 11. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Megoldás.A diákmelóval kapott pénzt kezd el félre rakni.A sörös üvegeket kezd el vissza váltani.Menj el + munkára is.Mivel tél van,és szokás szerint váratlanul fogja érinteni a fővárost a havazás,el lehet menni havat lapátolni..Szóval hajrá!!!Előbb utóbb meg lesz a motorod..
2010. nov. 11. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
értem..én is már ezen kezdekgo ndolkodni sjanos, hogy csak két-három év múlva lesz a diákmelómból motor..egyébként rájöttem, hogy nincs pénzem, meg nincs KORLÁTLAT HATÁRIDEJŰ MUNKASZERZŐDÉSEM, mert munkám az van, de mindegy...
2010. nov. 11. 23:28
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem speciel van 400.000 forint félre tett pénzem.Ha adnék is neked,mit adsz garanciába??

Nekem sem tudnál semmit garantálni,mert az,hogy "én becsületes vagyok,és minden hónapban pontosan fogok fizetni" az kevés! Mert mi van ha váratlan okok miatt fizetésképtelen leszel? Szóval adnék szívesen ha lenne egy jó garancia..De feltételezem,hogy nincs..

2010. nov. 11. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy csinálnám, hogy csak akkor venném meg, ha már megvan rá a pénz. Ja, hogy az 2-3 év múlva lesz meg? Hát akkor legyen akkor. Soha nem vennék fel hitelt. Egyrészt mi van, ha mégse tudom fizetni? Vagy ha csak egy évig tudom fizetni? Másrészt meg én nem is értem, ha valaki utánaszámol, mennyit vesz fel, és mennyit kell visszafizetni. Ezért élnek a bankok mint Marci Hevesen.
2010. nov. 11. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"Ezért élnek a bankok mint Marci Hevesen."

Aztán meg szidjuk őket, hogy kizsákmányolnak minket..:)

2010. nov. 12. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát ja. Nézd csak meg, milyen székháza van mindnek, és mennyi a vezetők fizetése. És mindez miből? Belőlünk, akik képesek vagyunk eladósodni olyan dolgok miatt is, ami nem létszükséglet.
2010. nov. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Hát ja. Nézd csak meg, milyen székháza van mindnek, és mennyi a vezetők fizetése. És mindez miből? Belőlünk, akik képesek vagyunk eladósodni olyan dolgok miatt is, ami nem létszükséglet."


Igen, de ezzel semmi bajom. Bajom inkább van a közpénzekből felhúzott székházakkal és közpénzekből finanszírozott vezetői fizetésekkel.

2010. nov. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!