Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Az elm últ pár év jó kamatot...

Az elm últ pár év jó kamatot hozott, ugye 16%, most kb 6% nemsokára csak csak 5 %, az MÁP+ tagok, hogyan járnának jobnan, mit kellene tenni?

Figyelt kérdés

jan. 19. 11:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
26%
Azt sem tudod miről beszélsz, mi a kérdés… csak kiírtál valamit… miért is?
jan. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
0%
Bitcoin
jan. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

16% volt a kamat, Premium Államkincstár,


Most lesz kb 5 %

jan. 19. 12:52
 4/16 anonim ***** válasza:
0%

Nincs olyan, hogy Premium Államkincstár.


Mi a kérdés? Mi a probléma?

jan. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
46%

"MÁP+ tagok"


omg

jan. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
40%

A kérdés: Az elmúlt pár évben a MÁP+ és PMÁP magas kamatot hozott, idén drasztikusan lecsökkent? Mibe fektessem az eddig állampapírban tartott pénzem?


A válaszom: A FixMÁP még mindig évi 6,5% garantáltan 3 évig. Pillanatnyilag talán az tűnik legjobbnak. Vagy az 5 éves, lépcsőzetes MÁP+

jan. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
41%
#6 - Már a kérdés is hibás, a MÁP+ nem adott magas kamatot. Az egyik legrosszabb volt az utóbbi 2 évben.
jan. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
43%

Valóban, az a bevezetéskor volt "jó", a PMÁP és BMÁP előtt, a 3-4%-os világban. (Meg talán most az újra bevezetett 6% körüli)


A prémium és a bónusz tudott jól nőni a magas inflációnak "köszönhetően". Sikerült összezavarnom saját magam. :D

jan. 20. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Valami jó befektetés kellene,

Lakást nem akarok, ott lenne csak üresen és fizetni a kötelezőket rá,

jan. 23. 04:43
 10/16 anonim ***** válasza:
43%

Tartós Befektetési Számla?


[link]

jan. 23. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!