Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Egy bank hogy küldhet ki úgy...

Egy bank hogy küldhet ki úgy egy bankkártyát, ha nem írtam alá semmit?

Figyelt kérdés

Múltkor ügyet intéztem a bankba és mondtam hogy vállalkozásba kezdtem. Ajánlottak vállalkozói számlát. Bele is mentem, mondták hogy majd szólnak, hogy mikor menjek be a papírokat alá írni 1-2 nap! Eltelt 1,5 hét és eközben az ügyintező össze vissza ígérgetett, hazudott telefonba, hogy intézi, hívni fog stb. De semmi nem történt. Így mivel sürgős volt, nyitottam egy másik banknál ilyen vállalkozói számlát, és rögtön írtam is neki emailt hogy már tárgytalan, nem tartok rá igen, mert csak ígérget hazudozik. Azért majdnem 2 hetet várni egy banknál...

Erre pofátlan módon másnap felhívott mintha mi se történt volna. És behazudta hogy ő nem kapta meg az emailt.. Mondtam hogy akkor újra elküldöm és rá tettem a telefont.

Erre most mentem le a postaládához. Nézem, kiküldték a bankkártyát. Ezt mégis hogy? Semmit a világon én alá nem írtam! Ezt hogy tehetik így meg? Adjam le a bankba vagy mit tegyek? Egyébként hívtam az ügyfélszolgálatot, azt mondták nekik erre nincs rálátásuk.

Vagy ez normális dolog hogy aláírás nélkül így mindent előre elküldhetnek?


okt. 19. 17:23
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Postán.
okt. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
49%

Rá lehet fogni, hogy szóbeli megállapodás történt, hiszen beszéltétek is meg minden.

A bankkártya meg nem 1-2 nap alatt készül el és kerül el hozzád. Az bizony már úton vagy gyártás alatt volt, mikor írtad a levelet és szóltál neki.

okt. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
12%
Ekkora szemet szarrago banda. Nekem az otpnel volt ilyen, kikuldte a kartyat a lakcimre ahol kar 10 eve nem laktam... A semmirekello fostas odaadta a szomszednak... Egyszer csak jott az sms hogy aktivaljam a kartyat, egybol hivtam az otpt hogy miakuvaisten semmi kartyat nem kertem
okt. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Pénzügyi szolgáltatóknál dolgozók egy ideje, nagyon lazán küldözgetnek kártyákat még úgy is, hogy sokat sosem aktíválnak, számukra ennek semmi tétje nincs.
okt. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
44%
Nem egy bank küldi úgy ki a bankkártyát. Az összes bank úgy küldi ki
okt. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
25%
Oda kellett volna figyelni a telefonbeszélgetésre. Biztos azonosítottad magad annyira, hogy azt szerződésnek vegyék.
okt. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
"Múltkor ügyet intéztem a bankba" - ezek szerint már az ügyfelük voltál, akkor milyen papírokat kellene aláírnod? Ez anno megtörtént, amikor a banknál ügyfél lettem, azóta mindent online, az appban, személyesen a fiókban úgy intéztem, hogy soha, semmiféle papír, aláírás nem volt, beleértve az alszámlákat, a vállalkozói számlákat, hiteleket. A bankkártyákat meg nem a bank gyártja le és küldi. Szerintem te csak szimplán nem fogtad fel, hogy miről beszél az ügyintéző. " És behazudta hogy ő nem kapta meg az emailt." nem behazudta, hanem valóban nem kapta meg fél nap alatt, ha a céges mailjére írtál, mert az egy központi szerverre fut be, olykor 2 munkanap, amíg kikerül a ticket az ügyintézőhöz.
okt. 20. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

6 miről beszélsz? Személyesen voltam bent.

Igen ügyfelünk

vagyok, ott a folyószámlám. De nem amiatt mentem be hogy vállalkozói számlát nyissak. Csak jó feltételeket mondott.

Érdekes mikor az adószámomat kellett küldenem azt egyből megkapta.

Mindegy már megoldódni látszik, felhívtam az ügyfélszolgálatot és sikerült normális ügyintezővel beszélni.

okt. 20. 08:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!