Hogyan tudok RevolutRÓL vissza tenni pénzt a főszámlámra?

Figyelt kérdés
Már mindenhol kerestem az appban de sehol sem találtam ilyen lehetőséget. 🤔

okt. 19. 08:57
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm tízes! Te voltál az első aki emberi hangon kommunikál. 👍
okt. 19. 14:47
 12/19 anonim ***** válasza:
38%

Mi az ami a 10es valaszban benne volt, de az 1esben nem? :D


Valaki, aki azt hiszi, hogy kartyara, es nem szamlara lehet penzt tenni idejon, es megprobal kiosztani másokat. Tenyleg vicc. A legalapvetobb fogalmakkal es funkciokkal sem vagy tisztában, ami körbevesz.

okt. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
38%

"Kártyára való visszahelyezést kérdeztem NEM átutalást."


Hát b+ beszarás! És még ő magyaráz nyomorról és oktatja ki a másikat.

Tudod mit, tedd rá a mobilod a bankkártyára és reggelre visszamegy a pénzed rá.

okt. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
22%

Miért terjed itt folyton ez a baromság, hogy kártyán keresztül nem lehet fordított irányba mozgatni a pénzt, azaz visszaküldeni? Hallottatok már a refund tranzakciókról? Esetleg a chargeback-ről?

Attól, hogy a Revoluton ezt így nem lehet, simán létező dolog. Pl. ha veszek a MÁV appban kártyával jegyet, majd az érvényesség megkezdése előtt kérem a visszatérítést, simán visszamegy a kártyán keresztül a számlára, még a hitelkártyaszámlára is, anélkül, hogy a MÁV tudná a számlaszámom. Még ha külföldi kártyát használok, akkor is. Vagy ha nem klasszikus bankszámla van a kártya mögött, hanem csak egy FinTech szolgáltató (mint pl. a XAPO vagy az AdvCash), akkor is. Az ilyen tranzakciók egyáltalán nem mennek át a magyar GIRO rendszeren, hanem közvetlenül a Visa/MC rendszerén keresztül történik a klíring a kártyaszámla felé.

De rengeteg online szolgáltatásnál, webshopoknál stb. ez létező dolog, sőt, egyes online szerencsejáték oldalak is így végzik a kifizetést.

okt. 20. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
53%

"Miért terjed itt folyton ez a baromság, hogy kártyán keresztül nem lehet fordított irányba mozgatni a pénzt, azaz visszaküldeni?"

Soha, senki nem mondott ilyet.

okt. 20. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
57%
14-es okoska, a kérdés kifejezetten a Revolutra vonatkozott, ahol NINCS ilyen lehetőség. Teljesen felesleges még 2 bekezdést írnod róla, hogy milyen hasznos, ha a kérdezőnek Revolut számlája van, ezért neki nincs erre módja.
okt. 20. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
79%

#14


Mintapéldája vagy annak a buta embernek, aki rendelkezik egy adag tudással, de képtelen azt kontextusba helyezve, értelmesen felhasználni. Semmi relevanciája annak amit írsz, ennél a kérdésnél. Szép esszé. Ha esetleg lejár a chatgpt előfizum, majd téged felveszlek szófosni.

okt. 20. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

Tényleg zuhan lefelé a mentális állapot… De kegyetlen gyorsan.

Kezdjük azzal hogy ez itt a gyakorikérdések.hu. Ahol kérdéseket teszünk fel aztán aki tud az válaszol. Ez volt régebben.

Például a minap segítettem valakinek, aki nem tudta hogyan vegyen bérletet a Máv appban. Kb. azt sem tudta, hogy mi az App Store. És? Akkor mivan? Akkor már le kell hordani? El kell mondani minden analfabétának? Retarrdáltnak?

És sajnos igen!! 10 válaszból kilenc arról szólt hogy minek neki okostelefon ha olyan hülye? Hogy hogyan talál ki egyáltalán a lakásból ha ennyire gyagya? Hogy a saját pöcsét megtalálja-e egyáltalán?

Pont ugyanúgy ahogy itt TI!

Egy másik válaszoló és én voltunk az egyetlenek, akik megpróbálták elmagyarázni lépésről lépésre, hogy hogyan működik ez. Pár üzenetváltás után megértette szépen megköszönte, és mindenki élte tovább az életét…

Ezzel szemben ti ültök a kis szobában a kopott kis kanapétokon, És azt nézitek mibe hol lehet belekötni! ( kivéve tizes, és 14. es ! Jézusom összesen két ember!! 😟)

Nem a kérdésre válaszoltok hanem kerestek egy mondat részt vagy egy teljesen oda nem illő dolgot, hogy egy jó nagyot oda vághassatok. Hogy lehet így élni? Én képtelen lennék ilyen mélyen lenni!

Hogy mi lehet erre az ok azt nem tudhatjuk. Számtalan dolog lehet. Kicsi a péló? Félrejár asszony? Szomszéd nagyobb autót vett? Havernak nagyobb mellű a csaja? Esetleg már évek óta nem volt kettyintés?

Sokféle oka lehet ti tudjátok hogy melyik.

De az tény hogy ilyen mentális állapotban borzasztó lehet lenni.

10-es és 14-es nektek viszont köszönöm. A többiek meg gondolom éppen azt nézik hogy az iménti mondataimban mibe lehet belekötni, már az alsógatyájaukban turkálnak…

Tegyék csak de azt már egyedül fogják mert én már nem leszek itt. Ez az egész borzasztó úgy ahogy van!

okt. 20. 15:26
 19/19 anonim ***** válasza:

#18


A gyalazkodasod kozepette nem irtad le, milyen info volt a 10esben, ami az 1esben nem?

Ill nem kertel elnezest amiert te lehordtal mindenkit hulyenek, amikor te voltál fogalmatlan.

okt. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!