Revolut vagy Wise?

Figyelt kérdés

Sok sok éve használom a Wise-t és nagyon jól működik a mai napig, sőt számomra talán "A BANK" ha nem is bank a szó szoros értelemben :)


Sokat váltok , utalok (külföldre is, valutában), erre kapom afizetésem és 0ft számlavezetési költésge van, kicsit sarcol csak meg ha váltok de közel sem annyira mint egy valutaváltó vagy Magyarországi bankfiókos bank, az utalások ingyenesek és az applikáció is nagyon jó, egyszóval tényleg szuper "bank" számomra.


Néha néha feljön itt ott hogy "De a revolut sokkal jobb" és nagyon őszinte leszek még nem kaptam választ arra hogy mivel is jobb mint a wise.


Valaki el tudná mondani hogy miért jobb? Mert váltani nem vált jobban mint a wise, ügyfélszolgálata (magyar) is rendben van és sok sok év alatt (7) egyszer sem volt lefagyasztva a számlám pedig havonta több ezer Angol fontot mozgatok meg mindenféle helyre.



Amit hiányolok a wise nél az a befizetés ATM en keresztül mert arra még nem jöttem rá hogyan lehet ha lehet.



ma 13:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Mintha azt kerdezned, hogy alma vagy asvanyviz?
ma 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ezt fejsd ki bővebben mert most vagy nagyon nagyott fogok koppanni vagy tényleg nem értem :)
ma 14:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!