Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » MBH bankról mik a tapasztalatok?

MBH bankról mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Lakáshitelre ők adják a legkedvezőbb THM-et, ezért kérdezem. Mik a tapasztalatok a hitelbírálatukkal, a hitel folyósításával kapcsolatban?

tegnap 18:29
 1/1 anonim ***** válasza:
56%

Január 2-án kezdte intézni az ügyintézőjük a hitelkérelmemet (személyi hitel, nem lakáshitel), a végén elég mogorván beszólt, hogy de ne keressem azzal, hogy hogyan áll az ügy, neki erre nincs ideje, majd keres, ha van valami. Azért egy hónap után úgy gondoltam, hogy mégis megkérdezem, és küldtem neki egy e-mailt, hogy kérem szíves tájékoztatását. Azóta sem hallottam felőle.


Áprilisban a CIB egy pillanat alatt adott hitelt.


Amúgy nemrég jártam MBH fiókban, hogy megszüntessem a szerződésemben az SMS-értesítéseket (ezt gondolom telefonon is lehet intézni, de épp arra jártam). 5-kor zárt a fiók, f4-kor álltam be a sorba. 5-kor többen üvöltözve viharzottak ki a fiókból, hogy itt várnak már 2 órája, és nem kerülnek sorra (sokan voltak, de azért tumultus valóban nem volt).

Nekem azért 5 óra 10 perckor még elintézték az ügyemet, aláírtam a szerződésmódosítást. Kétszer rákérdeztem, hogy akkor ez azonnal érvényes-e és biztosan nem jön több SMS-értesítés? Biztosítottak afelől, hogy természetesen azonnal érvényes.


Azóta is jönnek az SMS-ek.


Kb. ennyit az MBH bankról.

tegnap 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!