Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mit jelent az újra finanszíroz...

Mit jelent az újra finanszírozás a Cofidis alkalmazásában?

Figyelt kérdés
ma 10:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Hogy felveszel egy újabb hitelt, amivel kiváltod a jelenlegit.
ma 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Az áruhitel,és van egy sáv amit húzni lehet 2000ft-tól-15600-ig

15600 a törlesztő részletem


Köszönöm a választ,annyi kérdésem lenne, hogy a törlesztő részlet esedékessége 11.honap 10. Nap?eddig kell befizetni

ma 11:24
 3/5 A kérdező kommentje:
A kérdőjelet az eddig kell befizetnihez akartam írni, elnézést
ma 11:25
 4/5 anonim ***** válasza:

Van egy szerződés, amit aláírt.

Abban szerepelnek a részletek, azokat kellett megismerni és elfogadni az aláírással.

ma 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen, az esedékesség azt jelenti, hogy addig kell befizetni (a biztonság kedvéért már 9-én tedd meg).

Ezekről mind érdemes az aláíráskor tájékozódni, és ha valami nem világos, azt ott megkérdezni. Nem baj, ha valamit nem értesz, ezért kell kérdezni (ideális esetben nem itt a gyakorin utólag), az rosszabb, ha hátrány ér, mert nem értettél valamit.

ma 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!