Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Milyen esetekben szokott az...

Milyen esetekben szokott az OTP fizikai levelet küldeni?

Figyelt kérdés

Az elmúlt időszakban két levelem érkezett az OTP-től a szüleim címére (az van beállítva (tudatosan) levelezési címnek), azonban egyik tartalmát sem kívánom közölni feléjük, ugyanakkor azt sem szeretném, hogy azt érzékeljék (jogosan), hogy titkolózok, mert ezáltal gyanús lehetek a számukra és...... Szeretném tehát elkerülni a nemkívánatos helyzeteket. Az emlékeiteket és ötleteiteket kérem, hogy milyen esetekben szokott ténylegesen fiziaki levelet küldeni az OTP - mert ők ugye reklám leveleket nem küldenek (legalábbis nekem nem).


Ők is tudják, hogy nem rendelkezem hitelkártyával, nincs tartozásom a bank felé és bankkártya sem érkezik (mert az néhány hónapja érkezett és azt tudták). Tehát valami más magyarázatot kell találjak.



ma 18:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Be tudod állítani hogy ne küldjenek postai levelet. Se kivonatot, se semmit. Onnantól fogva ez meg van oldva, csak visszamenőleg a korábbi levelek kapcsán kell valamit kitalálni.
ma 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha van hiteled arrol szerintem kuldenek evente levelet. En is kaptam, pedig minden mas emailben erkezik, vagy az appban.
ma 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!