Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Diákhiteles számlát én magam...

Diákhiteles számlát én magam is megnyithatom, vagy várjam meg míg keres a kiválasztott bank?

Figyelt kérdés

A szerződés már megköttetett és azt a választ kaptam, hogy az adataim átadásra kerültek a kiválasztott banknak, várjam azok megkeresését a számlanyitással 2 munkanapon belül.

Azóta már 5-7 munkanap is eltelt, és önállóan online is meg tudnám nyitni a diákhitel számlát a bank segítsége nélkül is, csak nem tudom ilyenkor miért kell megvárni, míg kapcsolatba lépnek velem, mert ha esetleg valami fontos miatt, akkor inkább nem nyitogatnék előre számlát.


Esetleg valaki tud erről valamit?

(Diákhiteles oldalon érdeklődtem, meg olvasgattam a dolgok után, de semmi használhatót nem sikerült találnom)


Ui.: a hitelt sajnos szükséges felvennem, mivel nem egy gazdag család sarja vagyok, ezért szüleimre anyagilag ilyen nagy mértékben nem számíthatok. (Nem is szeretném, hogy esetleg terhükre legyek.)


Viszont a véleményeket a diákhitelről szívesen meghallgatom!



szept. 14. 10:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért nem hívod fel a bank telefonos ügyfélszolgálatát? Ott azonnal rá tud nézni az adataidra, vagy hogy van-e oka a késlekedésnek, vagy csak lassan őrölnek a malmok.
szept. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is az OTP diákhitel számláját választottam. Nem kaptál a diákhitel igénylés után tőlük egy reklámnak is akár tűnő levelet?


Én felhívtam őket és igen, bár nem látszik belőle de ez már a visszaigazolás. Tehát mehetsz megnyitni.

szept. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Köszi a válaszokat! Valóban kaptam e-mailt, amit valóban reklámnak néztem…még mindig olyan beütése van kicsit.

“A jövődbe fektettél? 0 Ft havi díjas OTP Diákhitel Számlával támogatunk, ha Diákhitelt vettél fel a továbbtanuláshoz”

“ Az OTP Diákhitel Számlával segítünk megtenni a következő lépést”


Ilyesmi üzeneteket ír lejjebb a levél, de elsőre nem voltam biztos benne, hogy ez az lenne…

szept. 14. 11:24
 4/6 A kérdező kommentje:

Most olvastam a diákhiteles oldalt:

“ Nyisd meg a számládat online videóhívással az értesítő e-mailben szereplő gombra kattintva” ilyen gombot nem látok sajnos…

szept. 14. 11:29
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én sem találtam benne. Amúgy is fiókban készülök megnyitni, itt Budapesten minden kerületben van több is, de egyetemi városokban mindegyikben tuti van legalább három OTP fiók.
szept. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azért majd írd le hogy sikerült-e a fentiek alapján! Mások okulására.
tegnap 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!