Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Cryptoból hogy lehet kivenni...

Cryptoból hogy lehet kivenni a pénzt?

Figyelt kérdés
Befizettem, lett némi USDT-m, de inkább a forintra lenne szükségem, hogy kell kivenni? Bankszámlára vagy Revolutra kiírni?

szept. 11. 09:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
29%

Átváltod fiatra és kiutaltatod a bankszámládra.

Vagy pl. költesz belőle a kapcsolódó bankkártyával. Stb.

szept. 11. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
48%
Az a baj, hogy gyaníthatóan nem tőzsdén, hanem valami kamu appon "lett némi USDT"-je.
szept. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%
Ugy ahogy befizettel
szept. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
73%

A pénzmosási törvény miatt befizetett tőkét minden bróker ugyanarra az eszközre kell, hogy kifizesse, ahonnan a befizetés érkezett (ugyanaz a bankszámla, bankkártya stb.). A hozamot pedig utalni szokták (esetleg alternatív módok, paypal, neteller stb.)


Ez a csaló (ál)"brókerekre" nem vonatkozik.


Rájuk semmi nem vonatkozik.


Ha esetleg bedőltél egy ilyennek, akkor nem fogod azt a pénzt látni.

szept. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
61%
Hol van az USDT-d konkrétan?
szept. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!! Az első jól leírta és viszonylag hamar megtaláltam szerencsére....de meg mielőt feljöttem ide... xD sza magamtól

5-ös a Crypto alkalmazásba, fiat walletben átváltom és onnan ki tudom utalni. =)

szept. 12. 11:58
 7/14 anonim ***** válasza:
Sebaj, írni meg majd megtanulsz!
szept. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

hol a hiba?,,, ja a mielőtt? =D

bocsesz =)

szept. 18. 00:11
 9/14 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy csalás áldozata lettem. Ha érdekel vkit, majd leírom...:)
szept. 18. 00:12
 10/14 A kérdező kommentje:
Egyébként, tudnátok példát mondani crypto-s, vagy bármilyen digitális ál befektetéses, vagy nem tudom milyen csalásra vagy lopásra?
szept. 18. 01:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!