Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Miért van -3000 forintom...

Miért van -3000 forintom Revolouton?

Figyelt kérdés
Ezt most ki kell fizetnem? Nem adtam hozzá a bankkártyámat, nem is akarom használni ezt az alkalmazást, csak úgy volt, hogy egy nagyobb összeget lehet el kéne küldenem és regisztráltam, de végül nem használtam. Most meg jön az éretesítés, hogy minuszban vagyok. Egy virtuális bankkártyát létrehozott nekem, de ennyi. És most aggódok, hogy kamatozni fog ez az összeg, meg jönnek a behajtók a házamhoz, ha nem fizetem ki. De mégis milyen alapon követel tőlem ez a mocsok pénzt, amikor nem is használtam??? Nem akarom használni. Elég törölnöm a bankkártyám? Mit csináljak?

aug. 30. 10:56
 1/8 anonim ***** válasza:
59%
¯\_(ツ)_/¯
aug. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Azt jelenti hogy tartozol 3000 forinttal.


Ha esetleg tudsz olvasni, megnézheted milyen jogcímen történt(ek) terhelés(ek), amik kiadjàk a negatív záróegyenleget stimmt?

aug. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

A Számlatörténet, valamint az

Üzletszabályzat értő olvasása ajánlott.

aug. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ne törődj velük, mit csinálnak brhajtónak átadják? Fintech cég, mlMagyarországon nincs jogosultságuk ilyenre.
aug. 31. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"most aggódok, hogy kamatozni fog ez az összeg"


talán ha előfizettél valamire, és ez a havi díja ...

Nem kamat lesz rá, hanem növekedés mínuszban.


Nézz utána mire kattintottál ...

szept. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

“Ne törődj velük, mit csinálnak brhajtónak átadják? Fintech cég, mlMagyarországon nincs jogosultságuk ilyenre.”


Tévedés…

szept. 1. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
De most akkor mit csináljak? Elég megszüntetni a kártyámat vagy be kell fizetnem???? A virtuális kártyám van csak, de nem akarom használni.
szept. 2. 10:51
 8/8 anonim ***** válasza:

A Számlatörténet, valamint az

Üzletszabályzat értő olvasása ajánlott.

Addig is a Revolut ügyfélszolgálata készséggel a rendelkezésedre áll!

szept. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!