Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » A most tavaszi és tavalyi...

A most tavaszi és tavalyi őszi poszt mintájára, kinek hogy áll a FIR státusza, aktív-e már, várja-e a Diákhitelt, beiratkoztatok-e már stb.?

Figyelt kérdés

én hétfőn iratkoztam be délelőtt, délutánra már aktív voltam Neptunban, mára pedig már a FIR-be is felvitték az adatokat, nem tudom mi ez a gyorsaság :D

Azt hittem majd heteket kell várni.



aug. 28. 11:47
 1/10 anonim ***** válasza:
Melyik egyetem?
aug. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
(méltán híres haha) Kodolányi
aug. 28. 16:21
 3/10 anonim ***** válasza:
Hétfőn bejelentkeztem aktív félévre, FIR adatok feltöltve, DH appban adategyeztetés. (EKKE-GTK)
aug. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Aug. 21-én jelentkeztem be, még sehol semmi változás.
aug. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

Sziasztok!


Júniusban diplomát szereztem, diákhitelem volt. Most kezdem a következő szakot, újra kell igényelnem a diákhitelt vagy mi a teendőm? A központ még nem adott választ...

aug. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Hétfőn aktiváltam a félévet, FIRben semmi, így a Dh is adategyeztetés.

DE

aug. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Sziasztok! Én is igényeltem diákhitelt. Én is már nyilatkoztam a Neptun-ban hogy aktív lesz a félévem. A FIR-be hogyan kell feltölteni az adatokat? Vagy azt nekem kell egyáltalán?

NYE

aug. 30. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

7-es

Nem neked kell, az egyetem tölti fel a FIR-be

aug. 30. 09:42
 9/10 A kérdező kommentje:

5-ös

Elvileg nem kell újraigényelned, ha korábban nem kérted a szüneteltetést akkor küldik majd újra automatikusan (és persze még elég Dh-s jogosultsági időd, összesen asszem 11 félév van)

aug. 30. 10:00
 10/10 anonim válasza:
Köszönöm szépen 9-es!:)
aug. 31. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!