Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Az egyösszegű Dh1-et mennyi...

Az egyösszegű Dh1-et mennyi időn belül szokták utalni ősszel? Szeptember közepéig megjön?

Figyelt kérdés

Aug. végén lesz a beiratkozás, utána elvileg az egyetemnek fel kell töltenie a dolgaimat a FIR-be, hogy aztán a DH Központ lekérdezhesse onnan. A gyakorlatban ez hány nap/hét szokott lenni? Olvasgattam régebbi posztokat, és pont tavaly ősszel volt valami FIR leállásos gebasz és kb. mindenki csak szeptember végén kapta meg...

Alapesetben szept. közepéig megjön kb.?



aug. 13. 20:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Tavaly augusztus végen már aktív voltam FIR-ben, es szeptember 27-én jött csak az utalás… 🤷🏼‍♀️
aug. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De nem akkor volt valami 2 hetes FIR leállás? Legalábbis ilyesmiket olvasgattam.
aug. 20. 17:56
 3/4 anonim válasza:
Most inkább az fogja lassítani a folyamatot, hogy kötelező diákhitel számlát kötniük azoknak, akik 2024-től igényelték a diákhitelt, amellyel kapcsolatban a bank (állítólag) 2-3 munkanapon belül megkeres miután felkerültünk a FIR-be.. erre kíváncsi leszek nagyon mennyire gyorsan fog teljesülni, mivel sok emberről van szó. Gyanítom a bankok le lesznek terhelve, de remélem minden rendben fog menni
aug. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Óriási csapda a diákhitel.
aug. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!