Cetelem O%-os áruhitel?

Figyelt kérdés

Sziasztok, nezelodtem a neten es elem dobott egy 0%os aruhitel akciot. Nem szoktam igy vasarolni, inkabb gyujtogetek es megveszem de regota szemezek egy termekkel ami jo volna ha lenne de nem fontos. Ha a 20 honapos 0%os aruhitellel vasarolnam meg mindossze 3 ezer ft a torleszto. Nekem ez szimpatikus.

Ez cetelem aruhitel es online van.

Hogyan mukodik? Nincs cetelem kartyam ha meginyelek egyet es semmi masra nem hasznalom csak a fent emlitett aruhitelre van barmi mas koltsege? Ha ezt hamarabb kifizetem nint 20 honap es a kartya “aktiv” marad, van egyeb dija?

Egyeb tapasztalat tanacs ezzel kapcsolatban?


Koszonom


aug. 4. 12:06
 1/5 anonim ***** válasza:
12%
Szerintem ha egy ilyen dolgot nem tudsz egy összegben kifizetni akkor inkább ne vásárolj
aug. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%

0% THM áruhitelt mindenképp ki kell használni.


Hülyeség egyben kifizetni ugyanazt a vételárat, amit halasztva is ki lehet fizetni. És ez nem azon múlik hogy egyébként kinek mekkora jövedelme vagy vagyona van, hanem mindentől függetlenül a racionális választás a ‘C’ összegű pénzkifizetés minél későbbre halasztása a pénz időértéke miatt.

aug. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%
Nekem van cetelem hitelkártyám. Ha igényelsz, akkor kapsz rá egy keretet, elbírálják a kereseted alapján, hogy mennyit. Pl 500ezer Ft-ot, akkor max ennyiért vásárolhatsz. Ha vásároltál vele, akkor vagy 0%-kal törlesztesz ahogy a bolt kínálta, vagy te magad választod ki, hogy hány hónap alatt törleszted (olyankor persze van thm). De a nulla százalékosat jó kihasználni.
aug. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Itt a hitelkartya a lenyeg, ami sokba kerul!
aug. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Koszi a normalis valaszokat.

#3-as es ha epp nem “hasznalod” a kartyat akkor van barmi dija? Nem vasarolsz vele, nincs rajta kifizetetlen aruhitel. Ha 20 honapos az aruhitel lehet gondnelkul elotorleszteni is? ( 0%-osnal)


Ha igenylek online ilyen kartyat, munkaltatoi igazolas kell? Vagy eleg a netbankombol kifotozni az utolso 4 havi ber utalast?

aug. 4. 22:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!