Kaycee kérdése:

Korszerűsítési hitel?

Figyelt kérdés

Sziasztok !

Érdeklődnék, hogy aki vett fel már meglévő ingatlanra korszerűsítési/felújítási hitelt , annak az elszámolása hogyan működik ?

Kiutalásra kerül a teljes összeg és utána számlával kell igazolnom az elvégzett munkát a bank fele ? Vagy először befektetem az önerőmet, majd utána részletekben folyósít a bank ?



aug. 1. 11:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Belinkeled légyszi hogy melyik konkrét hiteltermékre gondolsz? Úgy könnyebben megtaláljuk és bemásoljuk ide a nyilvánosan elérhető feltételeket.
aug. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Természetesen semmi akadálya, itt a link . [link]

Olvasgattam a fent levő dokumentumokat a folyósításról, de nem egészen vagyok vele tisztában, hogy mitől is fuggne az, hogy 1 vagy több részletben történik a folyósítás. Valamint hogy kell-e (feltetelezem igen) “bizonyitanom” azt, hogy milyen munkálatokra költöm az adott összeget.

aug. 1. 13:50
 3/3 anonim ***** válasza:
A számlák bemutatása után szakaszosan folyósít, ahogy elkédzülnek a munkálatok.
aug. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!