Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Kh bank személyi kölcsön...

Kh bank személyi kölcsön online hitelbírálat?

Figyelt kérdés

A kh banknak az applikációjában lehet kérni személyi kölcsönt.

Kb 5 perc múlva utalják a pénzt amint megigénylem.

Valószínűleg túl sokszor próbálkoztam. Nem tudtam, hogy meg van szabva mennyiszer lehet próbálkozni. Először engedte az összeget, azt írta pozitív bírálat megkaphatom az összeget. Most már ugyan erre az összegre elutasít. Azt az infót kaptam, hogy túl sokszor próbálkoztam.

Innentől felküldik pestre, és személyes hitelbírálatot folytatnak.



Mikor fogok tudni újra az applikáción keresztül kölcsönt felvenni? Mennyi időnek kell eltelnie?



júl. 30. 17:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mire próbálkoztál túl sokat? Ha már egyszer kiírta, hogy jogosult vagy akkor minek próbáltad újra?
júl. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem ez volt a kérdés.

Mert több autot néztem meg. Mindegyiknek más ára volt. Más összeget kellett felvenni. Előre akartam készülni ezzel

júl. 30. 19:23
 3/7 anonim ***** válasza:

Egyszerűbb lett volna felvenni egy összeget és azon belül nézelődni. Mert így, hogy volt egy pozitív hitelbírálatod egy adott összegre, te meg még többször kértél különböző összegre így gondolom lehet elkezdték összesíteni.

Legegyszerűbb ha felveszed a kapcsolatot a bankkal és megkérdezed tőlük, hogy mi a helyzet. Ők fogják látni melyik hitelkérelmed hogy áll.

júl. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Egy idő után beragad menj a bankba ott kilövik a rendszerből.


Autóra hitel no komment ..

aug. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De okos vagy…. Te kutya
aug. 6. 17:12
 6/7 anonim ***** válasza:
A kultúra megint kiverte a biztosítékot.
aug. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Sikerült már? Mennyi idő után tudtál es hogyan? Szemelyesen vagy online?
okt. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!