Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Exem a nevemre vett tv és...

Exem a nevemre vett tv és mobil törlesztőket és előfizetést, amit most nem fizet, mit tehetek?

Figyelt kérdés
8 évig voltunk együtt, az elmúlt 5 évben sok anyagi problémánk volt. Mentális betegségem miatt én nem tudtam dolgozni (talán egy évet, de számlám akkor sem volt, ő volt a pénzügyekért felelős), így rá hagytam mindent, megbíztam benne. Oké, tényleg sok mindent fizetett, és a tv-t, telefont, klímát, mosogatógépet és tabletet itt hagyta nekem, de ő közben az én nevemen lévő előfizetésre vett magának saját tv-t, mobilt és laptopot. Azt ígérte, hogy fizetni fogja, de itt hagyott szaros 200 ezer forinttal, és egy ideig fizette a torlesztoket, de most már nem. Megszakított velem minden kapcsolatot, sehol nem tudom elérni (megsértődött, mert megcsaltam, pedig megbántam). Feljelenthetem? Egy hitel is van a nevemen, pedig nem akartam felvenni, csak győzködött, hogy nem tudunk megélni egy fizetésből, és ő már nem kap több hitelt.

júl. 26. 17:45
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Kamu. Munkanélkülinek nem adnak hitelt.
júl. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%

Senki nem tud a nevedben felvenni hitelt es telefont elofizetni.

Ezeket csak szemelyesen szemelyi igazolvannyal lehet.


Ugy sem mukodik hogy azt mondod de a parom kerte itt az igazolvany.

júl. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
Feljelenteni, lol. Mert nem akar tovább eltartani téged? Az nem bűncselekmény, ha valaki nem fizet törlesztőt. Húzzál el dolgozni, ha a félrekeféléshez nem voltál beteg, a munkához se legyél az. Még jó, hogy "megsértődött".
júl. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Akkor vett rá a hitelfelvételre, amikor épp volt három hónapja munkaviszonyom. Mindent online intézett az adataimmal. Persze tudtam róla, neki odaadtam az igazolványaimat és volt hogy felhívtam neki az ügyfélszolgálatot, de azt ígérte kifizeti.
júl. 26. 18:23
 5/8 anonim ***** válasza:
89%
Edd meg amit főztél. Másnak nem veszünk fel soha hitelt.
júl. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
93%

Tehát TE vettél fel hitelt és utána hagytad, hogy a termékeket elvigye az ex párod. Az a ti dolgotok, hogy ki és kit hogy vett rá...

Ez a történet nincs tovább, így járál...

júl. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért akarod feljelenteni? Hogy elhagyott vagy hogy nem fizeti helyetted a tartozásaid.
júl. 27. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez BUKTA. Jó nagy. Papíron te szerepelsz mindenhol, hivatalosan mindent te írtál alá, a te okmányaid száma szerepel mindenhol. Tehát TE vettel fel a hitelt IS. Fizethetsz. Irány dolgozni.
júl. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!