Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha nyitok egy bankszámlát,...

Ha nyitok egy bankszámlát, akkor az megoldható, hogy mínusz 100.000Ft-ra vigyem a számlát? Sürgősen kellene pénz, és ezért gondoltam erre az esetre. Persze elég hamar vissza tudnám rá rakni a pénzt így nem lenne vele gond?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor meg tudnám oldani, úgy hogy a kártya az csak pár nap, akár 1 hét múlva lenne fizikailag a kezemben

júl. 14. 16:20
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Lehetetlen.
júl. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
77%
Ha azonnal kapsz folyószámla hitelkeretet, de azt nem dobálják holmi utcáról beszédült jöttmenteknek rögtön a számlanyitás mellé, csak ilyen nagyon VIP ügyfeleknél tudom elképzelni akiknek amúgy meg nem kell :D. Annak hosszú igénylési, jóváhagyási folyamata van mint minden más hitelnek.
júl. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
81%
Magyarul neked valami Provident jellegű villámkölcsön kell... Minek ez a bohóckodás bankszámlával, negatív egyleggel...?
júl. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
79%
Azonnal, nyitáskor, úgy hogy még 1 forint utalás nem érkezett rá.. kétlem. De a bankot kellene kérdezni. Ha viszel munkáltatóit, akkor lehet. De abban az esetben sem 1-2 nap lesz.
júl. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
66%
Hitelkártyát akarsz szerintem keresni.Azzal kivitelezhető.
júl. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Igen hitelkártyára gondolok... Azzal hogy lenne lehetséges?
júl. 14. 18:09
 7/23 anonim ***** válasza:
67%

Hitelkártyával lehet, persze, de annak elég magas a kamata.


Bemész a bankba, és elmondod, hogy mit szeretnél.

júl. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
39%
Mi hogy lenne lehetséges?!?
júl. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Hitelkártyának milyen követelményei vannak... Emellett pedig hogyan tudom úgy levenni róla a 100.000Ft-ot , úgy hogy még nincs meg a kártya... Illetve melyik bankot kellene választanom?
júl. 14. 18:57
 10/23 anonim ***** válasza:
72%

"Hitelkártyának milyen követelményei vannak..."

Mindegyiknek más.


"Emellett pedig hogyan tudom úgy levenni róla a 100.000Ft-ot , úgy hogy még nincs meg a kártya..."

Sehogy. Eleve hitelkártyával készpénzt felvenni nem igazán szerencsés.


"Illetve melyik bankot kellene választanom?"

Amelyik szimpatikus és az igényeidnek megfelel.

júl. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!