Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Melyik bank a legmegbízhatóbb?

Melyik bank a legmegbízhatóbb?

Figyelt kérdés
júl. 5. 16:59
A kérdező szavazást indított:
OTP
MKB
Erste
8 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
58%
Mit jelent egy bank esetében hogy "megbízható"? Miben?
júl. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Személyi kölcsön
júl. 5. 17:18
 3/7 anonim ***** válasza:
48%
Mit jelent egy bank esetében hogy "megbízható"?
júl. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%
Csődbe nem mennek, megbízható mind a három
júl. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
64%
Szigorú törvényi szabályozásnak kell megfelelniük, amit az MNB felügyel. Ha a feltételeknek nem felelnek meg, akár IT vagy bármilyen területen, akkor súlyos szankciókkal szembesülnek. Pl. több 10 milliós bírság. Most az Apple-pay ügy kapcsán is ellenőrzések várnak a bankokra, hogy minden esetben szabályosan kezelték a panaszos ügyfelek bejelentéseit. Szóval nincs mitől tartani egy személyi kölcsön felvétel esetén.
júl. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
amikor a proli kimegy a nagyvilágba...
júl. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az MKB több más bank beolvasztása után MBH néven működik már.


De ugyanolyan megbízható mint a másik kettő. Bármelyiket válaszd nyugodtan.


Én 2006 óta Budapest Bankos vagyok. Bármi történt azóta ami a törvény és a szerződés szerint jár azzal nem volt gondom és pénzügyi értelemben sem.

Az MBH-vak sem.


Jogi értelemben nyilván a másik kettővel sem lett volna, pénzügyi értelemben nem tudom, nem voltam ügyfél náluk.

júl. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!