Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » ATM-ről befizetés más számlára...

ATM-ről befizetés más számlára név nélkül?

Figyelt kérdés

Hali! Lehet e úgy befizetni ATM-en más számlájára, hogy az anonim maradjon? (pl OTP ről OTP re) Ne tudja az adott személy kitől van az összeg. Tudom, hogy nem fogadná el... De én szeretném.

Lehetséges ez? Vagy más módon esetleg?

Köszönöm szépen a válaszokat!!



júl. 5. 13:56
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
Nem lehetséges
júl. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%

Atm befizetéshez kell a bankkártya. Ahhoz meg a pin kód.

Tehát ha ezeket megszerzed akkor nyert ügyed van

júl. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem valószínű hogy sikerül.
júl. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem lehet, csak ha van bankkártyád.

Bárkinek a bankkártyája lehet.


Pénztárnál tudsz befizetni még, de OTP-nél annak díja van. Más banknál még tudtommal ingyenes.

júl. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az otp befizeto automatainal lehetseges mas otps szamlaszamra befizetni. CsK be kell irni a banszamlaszamot.


Azt azonban nem tudom hogy anonim e vagy sem. Mivel elvileg hogy kivalaszdhasd a sajat kartyadat be kell dugni, igy akar ott lehet a neved a befizetesnel.

júl. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Hát sajnos nekem is ez a sejtésem, hogy így nem lehet anonim. Mivel a kártya kell hozzá. De nem tudom, nem próbáltam még..
júl. 10. 10:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!