Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » OTP bankszámlámat meglehet...

OTP bankszámlámat meglehet szüntetni online? A bankkártyámat el lehet küldeni nekik postán?

Figyelt kérdés
Jövő hónapra díjat már nem szeretnék fizetni. Meg lehet ezt oldani?
jún. 28. 03:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
jún. 28. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Megszüntetni acsak személyesen lehet. A kártyádat meg miért akarnád elküldeni nekik? Ha a számla megszünt, attól kezdve nem müködik a kártya
jún. 28. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 krwkco ***** válasza:
63%

A kártyát nem kell visszaküldeni. De ha van érvényes kártyád, akkor az szokott lenni az eljárás, hogy hiába mész be egy fiókba, azt mondják, hogy még két hétig nem szüntetheted meg a számlát, mert jöhetnek még kártyás terhelések.

Ha letiltod, akkor 2 hét mulva talán nincs ez a várakozás. De nem tudom biztosan.

Meg kellene kérdezni a telefonos ügyfélszolgálatot, hogy az OTP-nél mi a gyakorlat.

Ha kapsz választ, megírnád? Mert én is kiváncsi vagyok rá. :-)

jún. 28. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem.
jún. 28. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!