Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » OTP-s adategyeztetés hogyan...

OTP-s adategyeztetés hogyan zajlik?

Figyelt kérdés

kaptam a banktól sms-t, (több mint 10 éve van meg a számlám nem kértek még ilyet) hogy kérjük foglaljon időpontot és eddig a dátum napig keresse fel fiókunkat a törvényben előírt adategyeztetés elvégzéséhez.


időpontot személyesen kell kérnem, telón, vagy netbankon is lehet? vagy elég ha csak beállítok egy nap? és akkor mit nyomjak az automatán? mivel készüljek, szerződést papírokat is kell vinni, vagy csak iratokat?


jún. 23. 15:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Személyi és lakcímkártyát kértek + aláírattak egy nyilatkozatot, hogy nem állok kapcsolatban terrorszervezettel. Ennek mondjuk nem látom értelmét, mert aki kapcsolatban áll velük az is aláírja, hogy nem.

Most jutott eszembe még azt is megkérdezték, hogy szeretném-e ha ismertetik a befektetési lehetőségeiket, rábólintottam erre állampapírt és valami biztosítást ajánlottak.

jún. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha arra jársz, belépsz, húzol egy sorszámot, és 5 perc alatt meg van.
jún. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nem tudom milyen opciók vannak a sorszámhúzóban, mire kéne nyomnom :/
jún. 23. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!