Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ahaline pomoc bankrol valakine...

Ahaline pomoc bankrol valakinek valami infó? Nem magyar bank.

Figyelt kérdés
jún. 12. 15:59
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem magyar bank
jún. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Minden info le van írva a honlapjukon, ha valami nem világos, keresd az ügyfélszolgálatukat.
jún. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Úgy volt hogy előre fizetés nélkül lehet kölcsönt igényelni csak a banknál kell számlát nyitnom amit meg is tettem de ott át utalási dijat kértek írtam is nekik hogy inkább nem szeretném az összeget illetve a számlámat is mrg szeretném szüntetni de nem válaszolnak az emailemre.
jún. 12. 17:54
 4/18 anonim ***** válasza:
Kölcsönt nyilván akkor kapnál, ha megfelelnél a hitelképességi elbíráláson, azt nyilván te sem gondoltad komolyan, hogy a bank hülye, és nekiáll csak úgy külföldieknek pénzt osztogatni. Nem utalási díjat kérnek, ne kummants, hanem az online megnyitott számládra kell feltölteni a szerződésben meghatározott díjakat, mondjuk a kártyadíjat. Ha elfogadsz egy szerződést, az rád nézve jogi következményekkel jár. Ha a számlát a megnyitásától számított fél éven belül meg szeretnéd szüntetni, annak minden banknál borsos díja van, és megszűntetni is csak személyesen tudod, szóval ez rohadtul nem lesz neked olcsó mulatság. Ha meg nem szűnteted meg, és ketyegnek rá a díjak, akkor meg jön az európai fizetési meghagyás milliós nagyságrendben.
jún. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Magyarországon élek nem külföldön. A honlapjukon írták hogy fel kell venni velük a kapcsolatot ha meg szeretném szüntetni a számlát de nem válaszolnak. Emailen akivel beszéltem ő írta hogy számlát kell nyitni de először magázott utána meg egyszer tegezett aztán megint magázott. Szerződést nem is láttam.
jún. 12. 19:18
 6/18 anonim ***** válasza:
Hogyhogy nem láttál szerződést? A számlanyitásnál ki kell pipálni, egy csomó mindent megerősíteni, hogy elfogadod, ha nem olvastál el semmit, az a te bajod. Emailen meg hogy írtál? Ez egy lengyel bank, az ügyfélszolgálatuk is lengyel nyilván, lengyelül vagy angolul lehet nekik írni, ha te olyan jóképességű vagy, hogy magyarul kezdesz el írkálni nekik, akkor nyilván google fordítóval tudnak csak neked válaszolni. Az meg senkit nem fog érdekelni, hogy te Magyarországon élsz, mi a frászért nem olvastad el előre, hogy mik a feltételek, hogy a számlát is személyesen tudod megszüntetni egy fiókjukban, miért fogadtad el a szerződést, miért nem kérdeztél meg előre egy hozzáértőt, hogy mivel jár egy külföldi számlanyitás?
jún. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Nem volt semmilyen szerződés! Angolul irtam nekik de nem valaszoltak akkor sem illetve ahogy irtam is a honlapjukon oda van irva hogy fel kell velük venni a kapcsolatot ha meg szeretném szüntetni a számlát de nem válaszolnak!
jún. 12. 19:39
 8/18 anonim ***** válasza:
Angolul nem tud tegezni meg magázni, ez egyre jobb. A honlapjukra sem az van írva, amit most kitaláltál, hanem ez: [link]
jún. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Nem a bank tegezett meg magázott hanem akivel elotte beszéltem. Most akkor hogyan tudnám fel venni velük a kapcsolatot? Angolul irtam nekik de nem válaszolnak.
jún. 12. 20:00
 10/18 A kérdező kommentje:
Viszont mikor emailt küldtek hogy a számla nyitási kérelmet el fogadták azt magyarul írták. De akárhányszor írok nekik nem válaszolnak pedig angolul írok nekik.
jún. 12. 20:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!