Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ezt hogy értette az Edenred...

Ezt hogy értette az Edenred egyik dolgozója?

Figyelt kérdés

Kértem tőle hogy törölje a fiókomat mert már úgy sem lesz rajta pénz többet, de ő ezt írta vissza:

Köszönettel megkaptuk levelét!



Az Edenred teljes kártyás rendszere 2023.12.31-én megszűnt, így az általuk kibocsájtott kártyák ezzel párhuzamosan letiltásra kerültek.


Ezzel kapcsolatban Önnek nincs semmilyen teendője, a kártya nyugodtan megsemmisíthető, illetve eldobható.



A felhasználói fiókja / regisztrációja már érvényét vesztette, így azt nem szükséges külön „törölni”.



További kérdés / kérés esetén is állunk rendelkezésére.



Üdvözlettel:



Pár napja alkalmazásba akarok be lépni be is léptem de azt kérte változtassak jelszót, de tegnap újra be akartam lépni de már hibás bejelentkezés hiba történt kérjük próbálja újra, kérek jelszó emlékeztetőt de ugyan ezt írja és nem jön semmi email-re, még arra is azt írja nem tud belépni kattintson ide.


Lassú lett az alkalmazás és hibás.


Weboldalra itt a be jelentkezésnél próbálnák be lépni de nem lehet mert egyből a főoldalra dob át:

[link]


Akkor a regisztrációs fiókomat most már törölhették?



jún. 2. 12:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én nem értem, hogy ezen mit nem értesz.

Az egész megszűnt, a kártyát eldobhatod, a fiókod már érvényét vesztette, és nem kell az egésszel foglalkoznod, mintha sosem lett volna. Legalábbis ez áll a levélben, de ez elég egyértelmű szóval nem tudom, hogy mi a kérdésed.

jún. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Annyit akartam hogy akkor most él még a fiókom vagy már törölték.


2024 Április 2-án írták ezt az emailt és be is tudtam lépni, de tegnap már nem és ki is dobott a fiókból az alkalmazásból, pár napja még be tudtam lépni csak írta változtassak jelszót.


Ezért nem értettem akkor most mi van, mikkor írta változtassak jelszót akkor már kezdett az alkalmazás hibás lenni, most már meg mindenre hibát dob.

jún. 2. 13:46
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja, értem. Úgy tűnik akkor lassan (nagyon) dolgoztak ezen, és csak most jutottak odáig, hogy valóban töröljék. De ez csak egy tipp, jobb ötletem nincs, mindenesetre akkor tényleg úgy tűnik, hogy törölték, ha már nem tudsz belépni...
jún. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igen, a weboldalra is meg akartam próbálni hogy akkor ott lépek be de ott már nem lehet bejelentkezni mert egyből az főoldalra visz át, és bejelentkezni már nem lehet ki vették az a lehetőséget.


Próbáld ki amit linkeltem fentebb.

jún. 2. 14:49
 5/5 A kérdező kommentje:
jún. 2. 14:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!