Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Revolut miért jó, vibertaxisok...

Revolut miért jó, vibertaxisok, egyes külföldi munkáltatók is ezt kérik?

Figyelt kérdés
De valahogy annyira jó nem lehet ha pályázatokban nem fogadják el mondván ők nem hivatalos bank.
jún. 1. 11:08
 1/8 anonim ***** válasza:
29%
Külföldi munkáltatóknál - mármint normális cégek - biztos nem kérik, sőt el sem fogadják. Amúgy semmi értelme, egyrészt pont azért, mert nem kapcsolódnak hozzá banki szolgáltatások, sok helyen el sem fogadják, kvázi nincs ügyfélszolgálata, a Visa tiltja, és rohadt pocsék árfolyamon dolgoznak. Max annak jó, akinek valamiért zárolták a normál számláját, végrehajtása van, eu-n kívüli.
jún. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%

Te mégis miről beszélsz? A revolut egy litván bejegyzett bank...

A visa csak annyira tiltja, hogy visa a revolut kártyám 😉

jún. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
21%
#2 A Visa online-on tiltva lett a revolut, szóval hiába kacsintgatsz: [link]
jún. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
26%
Nem tudom mi az a visa online, de nem de nyilván más, mintha a visa tiltaná. Amúgy Litvánia EU tag... Szóval kb semmi sem igaz abból amit leírtál, én inkább csöndben maradnék a helyedben.
jún. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
21%
Visa online = a Visa kártyakibocsátó társaság hivatalos oldala, azért nincs olyan sok kártyatársaság, hogy ne lenne mindegyik nemzetközi szinten bármelyik laikus számára is ismert, de ha nem tudod, mi az, akkor talán elég a linkre kattintani. Senki sem írta, hogy Litvánia nem EU tag, meg kit érdekelne, ha nem lenne az, lásd USA, svájci pénzintézetek.
jún. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem? Ott van az első hozzászólásban a sok sületlenség amit írtál, most azt szeretnéd letagadni?


"nem kapcsolódnak hozzá banki szolgáltatások"

Akkor mit csinál? Ki / be tudsz fizetni, transzferálni, lekötni lehet pénzt kamatra, kereskedni lehet rajta, kátyát bocsájt ki. Ez mégis mi az úr isten, ha nem banki szolgáltatás?!


"sok helyen el sem fogadják"

Nem igazán értelmezhető, hogy mi az, hogy "nem fogadják el". A revolut ad egy litván bankszámlát, bárhol ahol litván számlaszám használható ott elfogadják. Adnak egy VISA kártyát - fizikait vagy virtuálisat - amit MINDENHOL elfogadnak ahol VISA kártyát elfogadnak, soha sehol nem fogják azt mondani, hogy a CIB bankos VISA kártya ok de a revolutos nem.


"kvázi nincs ügyfélszolgálata"

De, van. Mi több, én eddig MINDENT könnyebben elintéztem velük, mint bármelyik magyar bank ügyfélszolgálatával... Magyar nincs, de ez nem releváns egy nem magyar cég esetében.


"Visa tiltja"

Mint mondtam VISA kártyát bocsájt ki, ami 100%-ban működik. Innentől értelmezhetetlen amit mondasz, hiszen nem tiltja a VISA a revolutot, sőt, együttműködnek.


"rohadt pocsék árfolyamon dolgoznak"

Az egyik legjobb árfolyamon váltanak, de minden esetben jobb árfolyamon váltanak, mint BÁRMELYIK magyar bank.


"Max annak jó, akinek valamiért zárolták a normál számláját, végrehajtása van"

Annak semmire sem jó, hiszen egy hivatalos EU-s bank, nemzetközi végrehajtás Revolutról megtörténik gond nélkül


"eu-n kívüli."

Litvánia még mindig EU.


Szóval gyakorlatilag semmi sem igaz abból amit összehordtál. Ez tény.

jún. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

6: nem én írtam azt a hozzászólást észlénykém, szóval nincs is mit letagadnom. 😁 De a sok ökörségre, amit összehordtál, csak annyit reflektálnék, hogy a) talán nem a magyar bankok árfolyamaival kellene egybevetni, ha már külföldi, akkor miért pont litván, amikor bármely random osztrák, cseh, svájci bank árfolyama jobb b) revolutos kártyák a fizetési kapukon blokkolva vannak, a gpe-nél mindenképp c) pénzügyi tevékenység nem minden esetben banki szolgáltatás, lásd Mastercard d) a Visa blokkolást nem én állítom, hanem maga a Visa, szóval erre nem tudok mit mondani, mert csak elég lenne elolvasnod, de ha nem, hát nem


Az EU-n kívüli az meg a felhasználóra vonatkozik, az "annak jó, akinek" mondatkezdetből ítélve, lásd magyar nyelvtan


Mint a hozzászólásodból kiderült, te használod a Revolut szolgáltatásait, felőlem nyugodtan, a kedves egészségedre, de tudnál bármilyen értelmes érvet mondani, ha már így nekem címezted a hozzászólásodat, hogy miben jobb/előnyösebb mint egy cseh/szlovák/osztrák nagymúltú bank?

jún. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
47%

Külföldi munkáltatóknál - mármint normális cégek - biztos nem kérik, sőt el sem fogadják.

Eleg nagy kulfoldi multinal dolgozok, es mivel nem volt helyi bankszamlam eleinte, direkt ok mondtak hogy Revolutra is siman fizetnek.


hogy miben jobb/előnyösebb mint egy cseh/szlovák/osztrák nagymúltú bank?

Peldaul ha kulfoldre koltozol, a bank szoba sem all veled mig nincs ottani lakcimed. Ezert jo a Revolut peldaul. Otthon megcsinaltam, kulfoldon meg arra kaptam a fizetesem, amig lett sajat alberlet, es tudtam nyitni helyi bankszamlat. Teljes erteku kartyat adnak, barhol tudtam vele fizetni. Meg a gyerekpenz is erre jon, szoval az allamnak sincs problemaja vele.

Mellesleg tovabb fejlodtek, mar nem csak litvan bankszamlat kapsz. Mivel a lakcimem Írország, igy kb másfél éve ír revolut bankszamlam van.

jún. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!