Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mennyi lenne Erste Banknál az...

Mennyi lenne Erste Banknál az átutalás költsége ?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Autót tervezek venni. Vettem fel erre a célra hitelt. Viszont gőzöm sincs (és kövezzen meg érte bárki), de az általuk leírt képlet alapján nem igazán jövök rá, hogy mennyibe is kerülne az átutalása az összegnek. De itt talán van olyan, aki tud segíteni. Az se baj, ha csak megközelítőleg fog stimmelni az összeg. 2730000 Ft-t kellene utalnom az autóért + az átírás költsége. Természetesen forintban utalnám és ugyanúgy érkezne majd meg az adásvételkor az eladónak. Köszönöm.

Google alapján amit találtam példával illusztrálva ott 15 millió utalása kerülne 51 ezer forintba. Létezhet, hogy ez hiteles összeg ? Ilyen összeg még gond nélkül beleférne nekem is a keretbe.



ápr. 26. 21:41
 1/4 anonim ***** válasza:
39%
Attól függ milyen számlacsomagban, az Erste honlapján meg lehet nézni a pontos díjat.
ápr. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez tényleg csak nagyon megközelítőleg, de több bank többféle csomagjának átlagos díjai alapján kb. 13-16000 forint lesz a költség.
ápr. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Persze meg lehet nézni, de anno se voltam egy matek zseni és ez azóta sem változott :D. És nem igen jövök rá a képletre, hogy miként is számoljam ki, de azért köszönöm az első hozzászólónak is a segítséget.

Meg a második világháború kommentelőnek is köszönöm a választ.

ápr. 27. 22:01
 4/4 A kérdező kommentje:
Hopp a telefon javított nem kicsit xD
ápr. 28. 19:41

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!